Kin
powrót do forum 1 sezonu

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Naprawde dobry serial. Fajne wątki, fabuła wartka, trochę się tam miesza więc trzeba czujnie obserwować. Może trochę za dużo wulgarów ale takie środowisko bandziorów i łobuzów to wiadomo...gorąco polecam.

fedcroud

Pełna zgoda. Zupełnie różny od amerykańskiej, pełnej efektów specjalnych papki. Potrafiłem wczuć się w atmosferę rodziny ludzi, których działalności nie znoszę. Mimo że każdy z nich, według mnie, zasługuje na wyrok, świetny scenariusz i dobrze zagrane role powodują, że historia wciąga i pozwala na żarliwe dyskusje wewnątrz siebie. Popierasz/wyzywasz/masz wątpliwości co robić. Polecam, dobra robota.

ocenił(a) serial na 5
fedcroud

troche za duzo wulgarow? hehehe ooooo kuchnia szakunec

ocenił(a) serial na 8
fedcroud

Własnie obejrzałam. Bardzo dobry scenariusz, zdjęcia, muzyka, świetne aktorstwo. Wg mnie ocena na filmwebie mocno zaniżona, zgadzam się z tą na imdb - co najmniej 7.5. Mam nadzieję, że będą kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 5
fedcroud

Lubię filmy o bandziorach. Oglądam je jednak bez większych emocji. Lubię jak te istoty, człekopodobne, wybijają się nawzajem, robiąc naturalną bandycka selekcję. Marzy mi się jednak taki film w którym wybite zostałyby już prawie całe rodziny a na koniec szefowie rodów stają do pojedynku na śmierć i życie. I co!? no i wzajemnie się zabijają. Jak dla mnie może być 5/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones