Kingdom
powrót do forum 2 sezonu

Wlasnie tak powinny wygladac legalne zombiacze; robią dobre wrażenie, biegają szybko, a nie powłóczą kulasami jak w oldschoolowych produkcjach ;). Japoncy nie szczypią się z iloscia krwi - wykorzystali odpowiednie ilosci. Dobrze ogladalo mi sie w zeszlym roku 1 sezon i dobrze sie ogladalo w tym roku ten. Jestem pewna, ze trzeci nie bedzie ustepował poprzednim. Dobre kino akcji. Polecam

ocenił(a) serial na 9
qzka

Pssstt to Koreańczycy przecież

KimSeYi123

ano racja, pierdzielą mi sie skosne osoby - a tak z produkcji to nie pamiętałam ;) niech bedzie ze Koreanczycy.

qzka

Koreanczycy też tak pewnie myślą o białych, ale zwazajac na ich stosunki z Japonią unikala bym taktycznie takich pomyłek przy Koreanczykach. O tym, że w serialu wielokrotnie wspominaja o tym, że prowadzili z Japonią wojnę i przez to ludzie gloduja...

ocenił(a) serial na 7
qzka

Ale zombie które boją się ognia i wody, a do tego chowają się na dzień (latem) nie byłyby żadnym problemem... Płytka fosa, trochę pochodni, a za dnia można dokończyć sprawę. Raz uzasadniono fabularnie, czemu ocalały; a potem?

qzka

Właśnie skończyłem 2 sezon. Serial mnie zaskoczył, inaczej bym go nie dokończył i porzucił dużo wcześniej.
Nie widzę tu jednak jakiś nowych rozwiązań względu "zombich", o których czytał w niektórych komentarzach przed obejrzeniem. Jest co najwyżej lekka kosmetyka np. zasypianie w ciągu dnia.
PS: strasznie irytują mnie w tego typu historiach "niby komiczne" postacie jak ten gość co chciał cały czas uciekać, był tchórzem, zdrajcą, płaczkiem, beksą wręcz, a na koniec miał zawsze farta, czy to w walce z potworami czy w ubłaganiu dla siebie litości i jeszcze ostatecznie został wielkim doradcą. ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones