PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469401}
6,4 419
ocen
6,4 10 1 419
Kire Papa
powrót do forum serialu Kire Papa

Fajny mini-serial

użytkownik usunięty

Tylko trochę za szybka akcja, jak dla mnie :P Z racji tego, że trochę się naoglądałem oper mydlanych, akcja w tym serialu była dla mnie tak szybka, że hej. Ale oprócz tego, że szybkie tempo, fajnie się oglądało, przyjemnie.

8/10

ocenił(a) serial na 1

To jest jakieś gówno jeśli nie musisz to nie oglądaj . Szybka akja !? HA HA HA to jakaś kpina, wszysy wszystkih gwaŁCĄ ALE ŻAL Kreska to już totalne dnooooooooo a na openind ie mieli kasy hahahahah

ocenił(a) serial na 1
sisi7

Masz rację, sisi7, ale nie musiałeś(aś) pisać jak dziecko z ADHD.
Pomijając, dużo się uśmiałam oglądając tę serię, bo to jedna, wielka grafomania. Jak to napisał(a) sisi7:"wszyscy wszystkich gwałcą" - i bynajmniej nie jest to hiperbola.
Chyba napiszę recenzję tego mini-serialu, żeby ostrzec potencjalnych widzów przed gargantuiczną głupotą tej serii.

ocenił(a) serial na 1
Hifumi

Ostatecznie nie warto, nie wiem po co ktoś bierze się za robienie serialu, skoro robi to "na odwal" . Btw. piszę jak dziecko z ADHD bo to jest skandal tracić czas na taki serial.... masakra, nie wiem komu to się moze podobać

sisi7

Mi się podoba .

Zgadzam się z Czam. Naprawdę fajne anime tylko szkoda, że takie krótkie. Nie ważne jest, że akcja szybka i ma dużo wad, ale liczy się gatunek mini-serialu... YAOI. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones