PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789382}
6,0 1 505
ocen
6,0 10 1 1505
Kiss Me First
powrót do forum serialu Kiss Me First

Serial od paru dni jest na Netflixie. Jakie wrażenia mają pierwsi widzowie? :)

ocenił(a) serial na 7
iieble

Obejrzałam. Niezłe. Jednak po przeczytaniu opisu książki, na podstawie której stworzono tę 'adaptację' zastanawiam się, czy cos mi umknęło? Czy powinnam doszukać się drugiego dna jesli chodzi o postacie Leili i Tess.

ocenił(a) serial na 7
iieble

Przyznam szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo iż bardzo sceptycznie po zwiastunach do niego podchodziłem. Całkiem fajne zbudowane postacie. I moim zadaniem mega dobra gra aktorska głównej bohaterki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zeus_FOX

w ogole załóż wątek w którym bez ostrzezenia strescisz kazdy odcinek z osobna... Kretyn(ka)

Zeus_FOX

z j e b a l e s mi serial

ocenił(a) serial na 1
iieble

Sala samobójców vol. 2

ocenił(a) serial na 1
Zeus_FOX

przybij piatke. A tak w ogole nudy dla nastoletnich emo i hipsterow. Get a life. To, ze jedna rodzina tam byla polska i patologiczna, nie znaczy, ze to wzorce dla was. Ja tam widze tylko gowniarzy, ktorych trzeba zagonic od komputera do nauki, pracy i odpowiedzialnego zycia, a nie uzalania sie jak to w wieku 17 lat maja traaagicznie.

ocenił(a) serial na 6
iieble

Niby nic się nie dzieje, ale ma taki oniryczny klimat który sprawia że chce się go oglądać. No i główna bohaterka wzbudza sympatię.

lornemalwo

Właśnie tak, niby nic się nie dzieje (w zasadzie nic się nie dzieje, gdyby porównać Kiss me first do przygód komiksowych bohaterów), mimika bohaterów szczególnie się nie zmienia, ale muzyka buduje nastrój - klimat, który wciąga. Podoba mi się.

Mimo to wolałabym, żeby serial kończył się na pierwszym sezonie, a nie wpisywał się patologię wielosezonowości.

ocenił(a) serial na 1
lornemalwo

w ktorym miejscu wzbudza... Ma ciekawa urode, taka z wloskich obrazow, ale gdzie niby ta sympatia... Fajnie, ze ja stac ze spadku po mamusi i pracy kelnerki na utrzymanie chalupy i siebie. Swietny kraj ta Anglia g.

użytkownik usunięty
lornemalwo

Serio? We mnie osoba która w kilka tygodni po smierci (podobno ukochanej) matki idzie się wyszaleć nie budzi sympatii tylko odrazę. No ale co ja tam wiem, jestem wapniak i tyle.

ocenił(a) serial na 3
iieble

Dramat - powtarzalne wątki, które można było zobaczyć wcześniej w innych tworach popkultury, papierowa gra aktorska, mnóstwo luk fabularnych oraz otwarte zakończenie wskazujące, że (na nieszczęście) może pojawić się drugi sezon...

Salivia28

Na szczęście, zamiast oglądać tego gniota, zawsze możesz sobie jeszcze raz włączyć "Opowieść wigilijną Myszki Miki"

ocenił(a) serial na 1
green22

no to nie ogladamy tego gniota jak sam/sama przyznajesz, mimo ze silisz sie na ironie i liczymy, ze dzieki lapkom w dol i negatywnym opiniom drugiego sezonu nie bedzie. Ale jezeli widzowie tego sa odpowiednikami tych zrabanych bohaterow, to beda zachwyceni, ogladajac sie w tym niby lustrze i przytakiwac degrangoladzie postaci, bo to takie trulllly i zyciooowe.
Ciekawe czy ty tak samo jak bohaterka nie wiedzialas/dziales co to czerwona pigulka g.

ocenił(a) serial na 1
Salivia28

zgadzam sie, straszna nuda i kiszka, a nie wiedzialam naprawde co to i o czym, zerknelam bo sugerowalo kolejna zabawe motywem ludzi w vr... Niestety prawdziwi ludzie, naprawde siedzacy w vr, powinni trzymac sie z daleka od takiego steku klamliwych wyobrazen o vr i graczach jako takich. Niech wreszcie do ludzi zachwycajacych sie tymi wszystkimi emo i piwniczniakami dotrze wreszcie, ze w te gry graja ludzie, ktorzy maja czas i pieniadze na to, niejednokrotnie 30-60 letni, ewentualnie 12 latki za kase rodzicow.
Ani to jacys super hakerzy, ani ofiary przemocy domowje czy niedostosowani spolecznie, ale normalni ludzie, traktujacy granie, mmo jako rozrywke i normalna interakcje z ludzmi, ewentualnie jako odreagowanie stresu i okazje do pvp i zdobywniaia wirtualnego powera, bo w zyciu tak nie moga. Mikroplatnosci same sie nie zaplaca ani internet g.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones