Kitz (2021)
Kitz: Sezon 1 Kitz Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Kitz (2021)

Odliczanie

Countdown 41m
6,2 31
ocen
6,2 10 1 31
Kitz
powrót do forum s1e1

Nie wiem czy mam coś z głową ale w ogóle nie mogę skupić się na serialu bo ciągle moją uwagę odwraca trądzik głównej bohaterki, patrzę tylko na jej brodę xD

ocenił(a) serial na 7
bemka_filmweb

Mnie bardzo denerwowalo ze byla taka brzydka i jeszcze miala czelnosc podrywac chlopaka pieknej Vanessy. Ogolnie wiem ze zalozenie bylo takie ze by Lisi byla szara myszka, ale mogli wziac aktorke ktora po prostu ma taki delikatny typ urody, a nie jest po prostu ochydna. Tradzik to pewnie byl zabieg celowy w ramach ruchu body positive, bo watpie zeby dalo sie znalezc aktorke, ktora pracujac twarza ma taka zaniedbana cere. Tak, wiem ze tradzik jest powszechny, ale jest to choroba, a nie norma, i kazdy dermatolog jest w stanie to wyleczyc.

angelikafoks93

Dawno nie widziałam tak prymitywnych komentarzy… 0.0
Czy dorosłym ludziom trzeba przypominać, że nie wszyscy rodzą się idealni, uniwersalnie piękni i zdrowi? Może skupcie się na talencie aktorskim, a nie cerze - w prawdziwym życiu też uciekacie przed ludźmi z trądzikiem, albo ich wytykacie palcami?

ocenił(a) serial na 7
ddurbas

Ogladanie seriali to rozrywka, robi sie to raczej dla przyjemnosci, wiec milo kiedy serial jesy po prostu mily dla oka. Serial to nie prawdziwe zycie i fajnie sie oglada kiedy sa w nim ladni ludzie, miejsca, rzeczy.

angelikafoks93

Aha. Świetna riposta, taka wiele mówiąca o autorze.

angelikafoks93

Z ciekawości oglądałam jej zdjęcia wrzucone na necie i aktorka jest naprawdę ładna i urocza na nich - tu wygląda zupełnie inaczej a nawet mam wrażenie że ją celowo tak ucharakteryzowali? Niemniej jednak mam to samo zdanie że w prawdziwym życiu taka szara myszka nie odbiłaby chłopaka Vanessie, za bardzo jest nijaka

ddurbas

O matko w filmie ludzie wyglądają jak ludzie, no niesamowite. To chyba super, że pojawiają się różnorodne postacie, a nie ciągłe podtrzymywanie nierealistycznych ideałów.

ddurbas

W prawdziwym życiu ludzie idą do dermatologa mając trądzik.

slawmm

dermatolog magią ci na trądzik nie podziała

zabcis

Oczywiście, że podziała. Jako nastolatek miałem ten problem i wystarczyła JEDNA wizyta, rozpoznanie, przepisanie właściwych preparatów + antybiotyki i problem zniknął po ok. 3 miesiącach.

slawmm

Dobrze, że skończyło się u Ciebie na tym. Ja zebrałam zupełnie inne doświadczenia w związku z tą PRZEWLEKŁĄ chorobą, więc wyobraź sobie, że nie zawsze wystarcza JEDNA wizyta albo antybiotyki. Wskazuje to wyłącznie na bakteryjne podłożenie trądziku, czego wnioskowanie albo jest niewiedzą, albo ignorancją.

angelikafoks93

Ależ jesteś płytka i prymitywna. Trądzik to choroba owszem, da się ją wyleczyć, ale czasem pozostawia już na zawsze pewne zmiany, jak chociażby blizny. Serio w serialach chcesz oglądać tylko ładnych ludzi? Chyba masz jakiś indywidualny kompleks zatem i zajrzyj do słownika ortograficznego zamiast pisać takie durne komentarze, ohydna kobieto :) BTW aktorka wcale nie jest brzydka, zresztą uroda jest subiektywna.

ocenił(a) serial na 4
angelikafoks93

Angelika, Ciekawa jestem, jak Ty wygladasz w realu albo z delikatnym makijazem. Pewnie jednym sie spodobasz, a inni uznaja cie za "ohydna" (cytat z Twojego postu z prawidlowa, tym razem, ortografią), ale beda mieli na tyle empatii i kultury, ze nie beda chcieli sprawiac Ci przykrosci i o tym nie powiedza. Nie wiem, jak mozna o kimkolwiek powiedziec, ze jest ohydny z wygladu, czy to o kobiecie czy o mezczyznie, i jak trzeba miec spaczona samoocenę, zeby oceniac ludzi takimi kryteriami. W dobie, kiedy wreszcie zaczyna sie cos dziac i jeden kanon piekna odchodzi do lamusa na rzecz tolerancji i roznorodnosci. I wiesz... Nie obraz sie, ale ze zdjecia, ktore masz na portalu to bardziej przypominasz z wygladu Lisi z nadmiernie pomalowanymi brwiami niz piekna Vanesse... I nie kazdy dermatolog jest w stanie wyleczyc kazdy trądzik, akurat troche siedze w tym zawodowo, wiec sie mniej wiecej orientuje.
A propos serialu, bo to jednak portal o filmach, choc chyba coraz mniej, dla mnie slaby, intryga srednio wciagajaca, rozczarowujace zakończenie. Obejrzalam glownie dla scenografii, ktora mnie nie porwala i po to zeby pocwiczyc niemiecki i tu przynajmniej serial dostarczyl mi rozrywki

angelikafoks93

Uroda to rzecz względna, jednemu podoba się taka, a innemu inna. Prawdziwi ludzie, tacy w realu nie są idealni, mają pewnego rodzaju skazy, co sprawia, że są bardziej ludzcy, prawdziwi, a nie tacy sztuczni. I tutaj właśnie na tym polegał ten zabieg, żeby zestawić sztuczność bogatej influencerki z prawdziwą dziewczyną, która para się normalną pracą. Dla mnie zabieg udany. Już nie da się czasami patrzeć na te wszystkie podobne do siebie idealnie piękne klony. A jeżeli chodzi o sam serial to jest taki sobie, można obejrzeć, fajne widoczki, jakaś intryga. Wolę hiszpańskie, gorące seriale o podobnej tematyce.

angelikafoks93

Ciekawe czy jak widzisz gdzieś przydką dziewczynę to zastanawiasz się jak ona ma czelność w ogóle żyć? Koszmarne społeczeństwo. Tym bardziej popieram pokazywanie niesoskonałości.

angelikafoks93

Jeszcze nawiązując do serialu, bo po obejrzeniu końcówki naszła mnie pewna refleksja. Według mnie najbardziej wyrachowaną postacią, taką zimną i bezwzględną była właśnie nasza główna bohaterka, ktora trochę zatraciła się w swojej chęci zemsty i całej intrydze. Bo to wszystko zabrnęło za daleko, tak daleko, że skończyło się śmiercią jak się okazało niewinnej osoby. Charakter głównej bohaterki to już odrębna historia, bo moim zdaniem to właśnie jej osobowość była brzydka.

angelikafoks93

Tobie jak widac seriale krzywdę zrobiły, może przestaw się na literaturę, polecam tą z okresu pozytywizmu.

ocenił(a) serial na 6
angelikafoks93

"Mnie bardzo denerwowalo ze byla taka brzydka i jeszcze miala czelnosc podrywac chlopaka pieknej Vanessy." Jeb*em! Dalej juz nie warto czytać :)

ocenił(a) serial na 4
bemka_filmweb

Faktycznie zaskakuje, bo jesteśmy przyzwyczajeni do wyidealizowanych postaci. Ale zabieg fajny, bo to normalne, ze są problemy ze skórą. Nie przeszkadza w dalszym odbiorze.

ziaba933

Nie chodziło mi o to że aktorka jest przez to brzydka, tylko raczej o sam fakt że tak na mnie działają pryszcze hehe, podobno niektórzy mają takie odchylenia, jak rozmawiam z kimś kto ma wielkiego pryszcza na twarzy to ten sam efekt nie mogę od niego oderwać wzroku :D

ocenił(a) serial na 1
bemka_filmweb

ja patrzylem na jej cycki i nie widzialem tradziku musze jeszcze raz obejrzec. ale aktorka mi sie podoba, najladniejsza ze wszystkich

devill79

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale... Serio? :O

1. Vanessa
2. Pipi (czy tam Pipa)
3. Siostra Vanessy
4. Recepcjonistka w SPA
5. Lisa

ocenił(a) serial na 1
slawmm

jezeli vanessa ci sie podoba to jeste mega tandetny stulejarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones