PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 452
oceny
2,8 10 1 35452
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Emisja tego tasiemca miała być chyba do końca grudnia...

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Dobre pytanie... Postanowiłam sobie zobaczyć dzisiaj w googlach czy Klan jest nadal kręcony, mając po cichu nadzieję,że TVP 1 podjęła decyzję o zdjęciu tasiemca z anteny. Niestety,nic z tego. W zeszłym roku obejrzałam jeden odcinek i oczy mi się same zamykały. No kuźwa,tam nic się nie dzieję. Za długo już trwa.

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Nic cie nie zmusza wogóle do oglądania tego serialu ,jeśli na serio TOBIE sie nie podoba . Ja jestem z tym serialem od pierwszego odcinka za czasów dzieciństwa i pewnie cie to zdziwi ale mam do tego sentyment . Więc ten cały płacz o koniec klanu nie ma sensu, jeśli sie nie podoba to niech nikt nie ogląda .

ocenił(a) serial na 1
SayianGoku

W sumie to mi to faktycznie zwisa, bo nie mam prawie w ogóle czasu na oglądanie tej standardowej telewizji :D Chociaż boli mnie trochę fakt, że pieniądze na Klan idą z moich podatków :/ Ale jak mówiłem, w części mi to zwisa ze względu na brak czasu na oglądanie telewizji, a na to wpływu już raczej nie mam :D

czlowiekfrank

PiS i PO z Korwinem und Liroyem and Kukizem uratują Polskę!

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

Ja lubię oglądać ten serial

ocenił(a) serial na 1
czlowiekfrank

Świetne pytanie i tez nie rozumiem, jak to można oglądać. Przecież to nudy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones