PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 459
ocen
2,8 10 1 35459
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Nie wiem czemu Klan jest tak słabo oceniany.Przez lata był to serial kultowy ,który oglądało się przyjemnością.Nie był tak płytki jak "Na Wspólnej" itp. Był jedynym serialem,który tworzył taką fajną ,rodzinną atmosferę.To ,że miał dużo wpadek ? No miał i ma,zgadza się,ale to nie powinno przesadzać o jego tak drastycznie niskiej ocenie.Wg mnie nie zasługuje na nią ,choć zgadzam się ,że ilość wpadek i kiepskiej gry aktorskiej jest dosyć duża.Wszystko pisze w czasie przeszłym bo wg. mnie w obecnej formule serial zakończył żywot.Chyba,że stanie się cud i zostanie reanimowany po wakacjach,ale wątpię.

ocenił(a) serial na 5
dyszka_filmweb

Nie wiem jak to wyglada teraz, ale poki byl tam Wieczorkowski to serial jeszcze dawal rade:)

ocenił(a) serial na 1
Qjaf

To Wieczorkowski odszedł jakieś.... z 15 lat temu :D

ocenił(a) serial na 5
Sitka89

A Fogg jeszcze spiewa? :D

ocenił(a) serial na 10
dyszka_filmweb

Generalnie utarło się, że polskie seriale obyczajowe są słabe i tak naprawdę wiele osób mających mgliste pojęcie o tej produkcji wystawia 1 albo 2 niemal w ciemno. Po części zgadzam się z tym, że Klan mieści się w ramówce ze względu na bardziej kultowość niż jakość. Z drugiej strony badania oglądalności wskazują, że Klan wciąż ma swój "żelazny elektorat" na poziomie ok. 2 mln, więc jest to jakiś kapitał.

Szkoda mi tylko tego forum. Kiedyś tętniło życiem, spędzało się tutaj niejedno popołudnie albo wieczór :). Teraz już praktycznie nikt tu nie zagląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones