PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 461
ocen
2,8 10 1 35461
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

O tym czy wezmie zadecyduje sąd
Sytuacja jak u tych ludzi
Ona na wózku i niewyraznie mówi on ma chore serce
Moim zdaniem to jest chora sytuacja że sąd ma drcydowac czy można wziąc slub

giovanni50

Nie rozumiem po cholerę Maciejowi ślub?
Kocha Martynkę to ok. ale po co sie od razy żenić ?


A co do sądu ,także jest to dla mnie chora sytuacja..

ocenił(a) serial na 4
cocoatea

Syty głodnego nie zrozumie.

Zdrowy chorego takoż.

ocenił(a) serial na 3
andre_

No i się porobiło
Maciek i Martyna dostali czarną polewkę od sondu

ocenił(a) serial na 1
giovanni50

sądu - człowieku Maciek wie, jak to się pisze - poczytaj trochę książek, zamiast Klan oglądać!

ocenił(a) serial na 3
malok1984

Kopsnełem się

giovanni50

Jak dla mnie to powinni im zrobić ślub na niby , oni i tak by nie załapali że tak jest , a tak to Maciek furii dostanie znów i tym razem nie monitor roztrzaska , a pewnie samochód mamy :)

ocenił(a) serial na 10
ShEnK

Przy okazji dostanie się jeszcze temu buhajowi co podrywa Grażynkę. Skoro on nie może mieć ślubu to nikt nie może mieć!!

lach

Czy ja jak jasnowidz przewidziałem ten ślub na niby ? Czy to tak mi się udało ? :)

ocenił(a) serial na 2
ShEnK

Z tym całym Maćkiem, to już w ogóle przesadzają, cały poprzedni sezon wałkowali jego i Martynkę, jeszcze teraz, no może mniej, bo jest ta afera z instytutem, no i Jeremiaszek.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Ostatnio w każdym odcinku wałkują zazdrosnego Jeremiasza. I ciasto na pielmeny :P

ocenił(a) serial na 3
cocoatea

A weź spróbuj sobie wyobrazić, że próbujesz wytłumaczyć Maćkowi, że wiele par kocha się i szczęśliwie żyje bez ślubu. Serio piszę.

To jest generalnie możliwe, tj. człowiek z zespołem Downa może to zrozumieć. Ale nie Maciek, nie ktoś tak zdegenerowany jak on. Było to już setki razy opisywane, to nie jest wina ani Maćka, ani grającego go aktora. To wina rodziców aktora, którzy przez lata, zamiast prowadzić go na terapię, patrzyli tylko na forsę, która płynie z serialu. Przez co Piotr Swend jest teraz całkiem już "pogrążony" w chorobie. I to widać.

Awdar

W Polsce (nawet tej za PO w 2012) raczej nikt by nie miał odwagi w telewizji publicznej przedstawiać życia na kocią łapę jako akceptowalnej aleternatywy dla małżenstwa :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones