PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 459
ocen
2,8 10 1 35459
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Jeśli ktoś wie, niech poda dokładne współrzędne do Google Earth, a jeszcze lepiej, żeby te miejsca były dostępne także w Google Street View! Bo serialowy EL-Med to ponoć
jest Endel-Med oddział Zacisze, tak? Dom Chojnickich jest w rzeczywistości w Podkowie Leśnej, anie na żadnej Sadybie. Okej, który to jest dom Pawła i Krystyny? Który to jest
blok Grażynki? Gdzie jest szpital, w którym zabito Ryszarda? Gdzie jest sąd, w którym pracuje Olka?

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Elewacja domu P i K Lubiczów to raczej prawdziwy dom na ul Truskawieckiej. W jednym z ostatnich odcinków cała rodzina stała na rogu Truskawieckiej i Zelwerowicza. To miejsce istnieje i znajduje się w Warszawie. Rzadko tam bywam, ale z tego co wiem znajduje się tam sporo domków jednorodzinnych. Wystarczy wpisać w google Truskawiecka/Zelwerowicza i - jeśli się komuś bardzo nudzi - szukać znajomej elewacji w street view.

ocenił(a) serial na 2
maupka4321

Dzięki :) A wnętrza mieszkań ponoć są w studiu TVP przy Woronicza, to prawda?
PS. To może znasz więcej lokalizacji np. z innych polskich seriali: http://www.filmweb.pl/serial/Prawo+miasta-2007-387819/discussion/Czy+kto%C5%9B+z na+dok%C5%82adne+lokalizacje+miejsc+kr%C4%99cenia+tego+serialu,2175201

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Hej, niestety nic więcej nie wiem, ale ..... w Warszawie jest duże studio na ul Chełmskiej, wydaje mi się, że na Woronicza są kręcone raczej programy rozrywkowe itd, ale - jak powiedziałam- nie mam pojęcia, tak mi się tylko wydaje. Na Chełmskiej jestem często i widać, że cały czas tam są wożone jakieś dekoracje, scenografie, jest pełno statystów, więc stąd skojarzenie.

ocenił(a) serial na 2
maupka4321

Oki :) A znasz lokalizacje programów jaka to melodia, familiada, milionerzy itd.? Cokolwiek wiesz, podaj :)

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Hej byłam kiedyś na planie "Szymon Majewski Show" i studio znajduje się w wielkiej hali poza warszawą (jedzie się ok 1h z centrum),ale nie pamiętam nazwy miejscowości, ale jeśli np jesteś zainteresowany dostaniem się na plan - jest to bardzo proste i sam się przekonasz co gdzie kręcą:) Wystarczy o umówionej godzinie stawić się w umówionym miejscu (w Wawie np pod pałacem kultury od strony sali kongresowej), wsiadasz do autokaru i jedziesz na plan jako publiczność/statysta. Ja nie byłam w żadnej agencji statystów nigdy, a przygoda z planem to tylko z czystej ciekawości. Na Chełmskiej koło studia WFDiF mam szkołę - też przypadek.

maupka4321

SĘKOCIN pod Warszawą, słynna wieś po pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" z Gulczasem i resztą bo tam był właśnie dom wielkiego brata i w Śękocinie jest dużo takich obiektów telewizyjnych, hal zdjęciowych i z Warszawy z TVN-u do Sękocina przyjeżdżają cały czas albo wynajmują tereny i jakieś studia, hale, budynki więc mówisz pewnie o Sękocinie, nawet w programie Pani MAGDY MOŁEK "W roli głównej" na TVN w odcinku gdzie gościem był aktor SZYMON BOBROWSKI to była rozmowa na temat ile czasu zajmuje dojazd do centrum Warszawy albo przejechanie przez Warszawe i SZYMON BOBROWSKI sie wygadał "...teraz znajdujemy się w Sękocinie, ja mieszkam w Magdalence, a dojazd do Warszawy do pracy zajmuje mi..." itd.

darek1959

W Sękocinie też jest hala zdjęciowa wielka w której mieszczą się wnętrza i scenografia słynnego szpitala z Leśnej Góry :PP
czyli kręcą tam "Na dobre i na złe" i Leśna Góra i szpital jest w studio w Sękocinie właśnie, więc nie tylko TVN tam urzęduje ale i TVP

ocenił(a) serial na 8
darek1959

A ja słyszałam, że NDINZ jest nagrywane w Falenicy, ale nie wiem dokładnie które miejsca.

laleczka874

Tak, też, na ul. Bysławskiej 88, ale tam nagrywali rzekomy szpital z zewnątrz czyli budynek szpitala w plenerze a szpital w środku to już hala zdjęciowa w Sękocinie :))

darek1959

A wiesz może, gdzie znajdował się dom Burskich? Podobno wnętrza tego domu znajdowały się w Sękocinie w hali ale z zewnątrz dom znajdował się gdzieś indziej. Pytanie tylko gdzie.
Uchyl proszę rąbka tajemnicy jeśli wiesz, bardzo proszę.

ocenił(a) serial na 3
trancefan1986

Tak na Woronicza. Wiem bo zwiedzałam plan kilkanaście lat temu.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

A raz kręcili pod Fashion House w Piasecznie :D

ocenił(a) serial na 8
trancefan1986

Dawne mieszkanie Beaty i Jacka Boreckich, później Michała Chojnickiego mieściło się przy ul. Aluzyjnej w Warszawie.

ocenił(a) serial na 2
laleczka874

A który numer dokładnie?

ocenił(a) serial na 4
trancefan1986

Ten sławny Anal-Med to nie przypadkiem róg Gilarska i Rolanda?
http://maps.com.pl/?location=52.283663,21.053444,19
Istnieje tam faktyczny kołchoz konowalski, nazwa zresztą prawie ta sama.

ocenił(a) serial na 2
ZSGifMan

Anal-Med, czyli analne usługi medyczne?

ocenił(a) serial na 4
trancefan1986

Albo tak, albo . . . zwykłe usługi, czyli inne niż analne, usługi medyczne świadczone przez wielbicieli analu :D

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

1. Sadyba i Apteka Pod Modrzewiem https://www.google.pl/maps/@52.123723,20.743025,3a,75y,87.74h,80.83t/data=!3m4!1 e1!3m2!1sR7oO6aeSr3hltSsPd4yrZw!2e0?hl=pl

2. Dom Pawoła https://www.google.pl/maps/@52.180435,21.06,3a,75y,144.63h,83.48t/data=!3m4!1e1! 3m2!1sb9zVCRrP3CcqxG_jrvjRUg!2e0?hl=pl

Ps: Ciekawi mnie gdzie stoi chata Stjepana, może ktoś wywęszy? ;)

ocenił(a) serial na 2
romano665

O dzięki :D

ocenił(a) serial na 10
romano665

teraz zauważyłem, że kaszanę uczyniłem bo coś mi się te linki źle wkleiły i nie widać od razu tego co ma być na pierwszym planie. Poprawione ;)

Sadyba i Apteka Pod Modrzewiem - https://www.google.pl/maps/@52.123723,20.743025,3a,76.4y,95.35h,79.95t/data=!3m4 !1e1!3m2!1sR7oO6aeSr3hltSsPd4yrZw!2e0?hl=p%20l

Dom Pawłów - https://www.google.pl/maps/@52.180435,21.06,3a,90y,146.83h,92.12t/data=!3m4!1e1! 3m2!1sb9zVCRrP3CcqxG_jrvjRUg!2e0?hl=pl

trancefan1986

I jak wchodzi się do apteki Pani Chojnickiej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones