PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 448
ocen
2,8 10 1 35448
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Wywołuje stany depresyjne

użytkownik usunięty

Jak widzę tą po****** rodzinkę, nie wiem czemu, te ich zachowania, to jak ze sobą rozmawiają, te płytkie poczucie humoru ich problemy i rozmowy w rodzinnym gronie, nie, nie mogę, ciężko to w słowa przelać, ale ten serial mnie dobija wyjątkowo.

ocenił(a) serial na 1

Nie tylko Ciebie. Ja czuję się jak wyjątkowy margines, jak tylko widzę z jaką łatwością oni lawirują po rynku pracy. Ja tak nie umiem. :(

użytkownik usunięty
Erroneous

To również, ale ogólnie, te ich rozmowy, doktora z synkiem małym, że to niby takie śmieszne jest i edukacyjne może za razem, czemu nie mogą pokazać normalnego Polskiego prawdziwego klanu w którym ojciec leję matkę bo kupiła obiad za 500+ tylko doktorów w willi, rzeczywiście typowy Polski klan.

ocenił(a) serial na 1

Może mottem twórców było: „Równaj się do najlepszych”, ale to mimo usilnych starań nie zadziałało i nie zadziała, gdyż jest nadmuchane do granic absurdu. :)

Erroneous

Tam nie ma się do kogo równać, ponieważ bohaterowie, choć dobrze sytuowani, stanowią dno moralne.

ocenił(a) serial na 6

Przepraszam bardzo, ale w mojej rodzinie nikt nikogo nie leje. :/ Marginesy społeczne są ukazywane np. w wątkach Oli - był Chwościk, był Szymczak.

użytkownik usunięty
elmoo_filmweb

To była przenośnia, bo autorzy klanu zapewne sądzą, że każda Polska rodzina zachowuje się w przesadnie kulturalny sposób, tak samo jak rządzący myślą, że Warszawa jest całą Polską, polemizują ze sobą długo i bezsensownie jak doktor lubicz z synkiem, a tego typu wstawki mają wywołać uśmiech na jedynych widzach tego serialu czyli starych babciach, a już najbardziej z równowagi wyprowadzała bodajże natrętna Maria Lubicz, to może kurteczkę Jerzyku, nie dziękuję na prawdę i tak po 5 razy średnio, albo Elżunia czy troskliwa matka Grażynka, nie może są osoby co lubią to ja tego nie osądzam każdy różne rzeczy lubi, ale ja po obejrzeniu tego nie mogłem dojść do siebie przez kilkanaście minut, a oglądałem, bo w domu oglądane było.

ocenił(a) serial na 4

"ja po obejrzeniu tego nie mogłem dojść do siebie przez kilkanaście minut, a oglądałem, bo w domu oglądane było."

Przemoc w rodzinie normalnie :D

użytkownik usunięty
andre_

Oglądanie klanu w towarzystwie rodziny można tak traktować, chodź niektóre sceny z Maćkiem oglądałem z zaciekawieniem, a jednocześnie współczuciem za Grażynkę

elmoo_filmweb

No wiesz,że w twojej rodzinie leją się co najwyżej w Śmigus dyngus,to o niczym nie świadczy,bo taki doktorek jakby codziennie zatankował lampkę koniaczku,to biorąc pod uwagę,że to "arcydzieło" jest emitowane od dwudziestu jeden lat albo prałby bez namoczenia codziennie żonę dopóki nie zmarła.Albo już by mu się tak ręce trzęsły,że nie tylko nie powiększyłby komuś piersi ale nawet guzika sobie nie dałby rady przyszyć.

elmoo_filmweb

A ty myślisz,że państwo doktorstwo,to nie jest patologia?Człowieku ,na jakim świecie ty żyjesz?Taki lekarz potrafi tłuc żonę z premedytacją,bo koledzy lekarze stwierdzą,że się na mydle poślizgnęła,a zaprzyjaźnieni sędziowie to przyklepią na mocy "prawa".Czasem taki prosty menel,ma więcej szacunku i honoru w stosunku do innych.Odbija mu tylko,jak się schla.A taki lekarz,adwokat,czy inny inżynier poniewiera najbliższymi,z dziką rozkoszą,bo i tak ówno mu zrobią.Prędzej takiego Maciusia zamkną za kradzież batonika ze sklepu,niż doktora Koziełłę, gdyby wyszło,że regularnie gwałcił swoje pacjentki.W rzeczy samej!

Czemu nie zakończą tego SZAJSU !!! ktoś WIE ????????

Sexi_Amanda_Lee_Rogers

Bo nie miałabyś czego oglądać. Dlatego.

ocenił(a) serial na 3
baltazardo

Jak to nie ma czego oglądać. Wystarczy nie oglądać publicznej, a nawet i na publicznej znajdą się od czasu do czasu perełki

ocenił(a) serial na 5
chemas

Po co wprowadzasz politykę? Na TVP są ciekawe seriale i (czasami) filmy.

ocenił(a) serial na 3
rockman_fw

Ja nie wprowadzam polityki. Poza tym przecież napisałem, że znajdą się ciekawe pozycje

Sexi_Amanda_Lee_Rogers

Bo tam aż się roi od propagandy.Tylko patrzeć aż mały Lubicz założy sweatshirt z logo PW,a świętojebliwa Ola powie:Tak braciszku oni przelewali krew za wolność "waszą i naszą"!Amen.

ocenił(a) serial na 5
Resfilm

Rozumiem, że oglądasz? Nie? Tak myślałem ...

rockman_fw

Nie oglądam.Zraziły mnie kolumny głośnikowe w chałupie Bożenki?Z bajek to preferuję poczciwego Uszatka,albo Reksia.

ocenił(a) serial na 5
Resfilm

"Nie oglądam" ale jednocześnie oceniasz "Bo tam aż się roi od propagandy.". Jest tu (delikatnie mówiąc) sprzeczność.

rockman_fw

A co nie roi się.Odcinek sprzed kilku lat o zbieraniu elektrośmieci,przez Kasię i słynne E,e,e Maciusia.ta sprawa jakiejś sekty i syna Moniki.Tam wszystko jest takie bułkę przez bibułkę,oczywiście bezglutenową,umytymi ekologicznym mydłem rączkami,a po konsumpcji bułki staranne czyszczenie ząbków elektryczną szczoteczką i nićmi dentystycznymi,a potem na rowerku na ściankę żeby spalić straszne węglowodany wchodzące w skład bułki.Bożesz ty mój,tio w bułce wiengliowodany som?Tio ja wam ciaju zaparzu.Absolutnie i w rzeczy samej.

ocenił(a) serial na 5
Resfilm

"Nie oglądam" - ale - "A co nie roi się.Odcinek sprzed kilku lat ...". Wyjaśniam: albo pierwsze jest kłamstwem albo drugie. Dlaczego? Nie można jednocześnie nie oglądać i oglądać. Jeżeli udajesz, że tego nie rozumiesz, to ...

rockman_fw

Przykro mi ale nie dostaniesz odpowiedzi.Cenzura się wtrąciła.I bynajmniej nie używałem w swojej odpowiedzi,przekleństw ani inwektyw pod twoim adresem.No cóż "wielki brat czuwa".Niedługo trzeba będzie zrezygnować z internetu,bo to się staje żałosne.

Dlatego wolę amerykańskie seriale tam jest zupełnie inaczej nie słodzą tak.

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

Taaa ... np. "Moda na sukces" ... Mała prośba - najpierw sięzastanów, a potem pisz. ;)

rockman_fw

Nie mówię o Modzie na sukces tylko ogólnie np. Gotowe na wszystko były fajne .

rockman_fw

Już bym wolał oglądać ta Modę na sukces niż Klan.

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

"Już bym wolał oglądać ta Modę na sukces niż Klan." - to gratulacje. ;)

ocenił(a) serial na 1

Gniot nad gniotami i dłużej ten tasiemiec trwa, tym jest co raz gorszy.

ocenił(a) serial na 2
adamos_fw

Poruszmy wątek małego Pawełka. Paweł chce go wychować na lamusa, ale wkracza ta jego kobieta i robi wszystko, żeby junior nie stał się ciotą w dorosłym życiu. Czyli chce żeby zawalczył o kobietę- pobił jakiegoś leszcza i jak najszybciej zakisił ogórka. To na plus dla niej w dzisiejszym odcinku.
Mariusz źle zainstalował karnisz bo dziecko wieszając się na firance powinno zerwać firany z żabek a nie cały karnisz. Pokazuje to jakim pseudo specjalistą jest Leszek w tej dziedzinie, ale oczywiście ma od groma ofert na samym początku bo w klanie wszystko łatwo przychodzi wszystkim.
Na koniec gach Grażynki, który chciałby żeby Maciek został w Kanadzie i namawia na to ją żeby się zgodziła. Nie ma co mu się dziwić przecież Maciek to dla nich kula u nogi. Jednak prawdopodobnie chodzi o to, że Maciek dostał jeszcze większego upośledzenia i nie nadaje się do odgrywania swojej roli w klanie. Reżyserzy zrobić mogą, że został uprowadzony za granice i już dobry temat będzie. Ale najgorsze w tym wszystkim że Maćka już nie zobaczymy a tylko on trzyma tą telenowele w ryzach i to będzie strata dla twórców nas widzów jestem tego przekonany.

ocenił(a) serial na 5
adamos_fw

Zły serial? Oglądnij coś innego, a o "Klanie" wypowiedz się jak oglądniesz chociaż jeden odcinek. ;)

adamos_fw

Trudno,żeby był lepszy,bo co jeszcze można wymyślić,żeby to się trzymało kupy?Że ,Maciuś kupuje dopalacze przez internet i pod ich wpływem idiocieje do tego stopnia,że za pomocą kropidła odebranego księdzu chodzącemu po kolędzie, próbuję zgwałcić swoją ciocię zakonnicę cudem wyrwaną spod islamskiego miecza?A zrozpaczona tym faktem Martynka,zgłasza się do najbliższej agencji towarzyskiej,celem podjęcia pracy pro publico bono?To mogłoby być nawet zabawne,ale...nie będzie bo... telewizja a zwłaszcza pod wodzą Kurskiego do tego nie dopuści.Episkopat i Rydzyk rzuciliby na nie go klątwę do dziesiątego pokolenia włącznie.

mam tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones