PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 461
ocen
2,8 10 1 35461
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

samochody w klanie

ocenił(a) serial na 2

dlaczego wszystkie samochody w klanie mają zakryte logo ze znaczkiem firmy która je produkuje. czyżby autorzy chcieli robic ludziom zagadki.

videonarkoman

Chodzi o to żeby nie robić kryptoreklamy, jak jakiś producent samochodów zostanie sponsorem to pokażą znaczki. To jak kiedyś FIAT coś tam się dokładał do "M jak miłość" to promowali Pandę w serialu.

ocenił(a) serial na 3
Doktor_Wong

Nie tylko w M jak Masakra ale też w Na dobre i na złe był Fiat Stilo

ocenił(a) serial na 2
giovanni50

Oni chyba mają widzów za głąbów. Myślą, że bez znaczka nie rozpoznamy marki samochodu. Bez problemu idzie rozpoznać mercedesa, golfa i resztę znanych samochodów nawet bez znaczka. Ale nie wiem jaki samochód ma Rysio?

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

To byś się zdziwił ,nie wszyscy kumają markę samochodu bez znaczka....mam kolegę ,który na pytanie co za samochód przyjechał powiedział : "mały Star" a to był Żuk..... a osobowych to może audi , mercedesa i beemę rozpozna...

ocenił(a) serial na 2
T_REX77

Czyli gdyby producenci tych samochodów płacili producentom Klanu za ich kryptoreklamę, to by pokazywali znaczki? :P

ocenił(a) serial na 4
trancefan1986

Dokładnie tak.
Np. parę lat temu w serialu (kiepskim zresztą) pt. "Ratownicy" prawie wszyscy jeździli autami marki Suzuki. I tylko one miały niezaklejone loga ;)

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

To się nazywa lokowanie produktu

ocenił(a) serial na 4
maciekd_filmweb

W którymś serialu widziałem ostatnio nawet osobowego Mercedesa z zaklejonym znaczkiem, tzw. celownikiem. Po zaklejeniu na pewno nikt nie pozna co to za marka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones