PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164666}

Kleszcz

The Tick
7,1 4 602
oceny
7,1 10 1 4602
Kleszcz
powrót do forum serialu Kleszcz

Kleszcz

ocenił(a) serial na 9

Jestem ciekaw, czy jakby napisało się do którejś ze stacji telewizyjnych, które posiadały prawa do emitowania to czy dałoby rade nakłonić ich do reemisji. Lub zorganizować jakąś grupową petycje. Bo kleszcz z angielskim dubbingiem,też jest niby doby, ale jednak z naszym o niebo lepszy :D
Jak myślicie?

ocenił(a) serial na 10
Angeron

Pisałem już do zespołu odpowiedzialnego za polski dubbing i do stacji teleTOON+. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 9
Macieyko

Tak właśnie myślałem. Może gdyby jakoś grupowo napisać, żeby nie wyszło na to, że pojedyncza osoba tylko chce i znajdzie się grupa odbiorców. No i zawsze pozostaje fakt, iż pojedynczy mail może zostać przegapiony.

ocenił(a) serial na 9
Macieyko

ja tam bym trochę po spamował do nich ^^

ocenił(a) serial na 10
Angeron

ja jestem za i chętnie się przyłącze do takiej prośby

ocenił(a) serial na 8
hugokaczor

Nie mam już co prawda 13 lat- bo mniej więcej na ten cudowny okres mojego życia przypadała emisja tej kreskówki na "Fox Kids"- i prawdopodobnie sam nie będę szczególnie nią zainteresowany. Nie mniej trzeba coś zrobić by poprawić listę filmów dla dzieci, bo to co się obecnie serwuje i jakościowo i merytorycznie to jakieś dno. "Kleszcz" kipiał humorem, absurdem, kiczem i na swój sposób był genialny chociaż zawsze odnosiłem wrażeniem, że należę do nielicznych potrafiących to docenić (niewielkie zainteresowanie na yt). Oczywiście Was wspieram;)

ocenił(a) serial na 10
Angeron

http://www.masterfilm.pl/masterpol/

Na tej stronie są adresy email i numery telefonów do ludzi pracujących w studiu dubbingowym Master Film, które jest odpowiedzialne za dubbing do Kleszcza. Jeśli jest ktoś zdeterminowany i wygadany przy okazji, można spróbować coś od nich wyciągnąć :)

Trzeba wejść w zakładkę "kontakt" u góry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones