PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772652}

Kleszcz

The Tick
6,9 1 675
ocen
6,9 10 1 1675
Kleszcz
powrót do forum serialu Kleszcz
MrLuigi5577

Nie. Jest to serial, który bazuje na wydarzeniach z kreskówki. Jeśli chodzi o szczegóły to musisz zasięgnąć porady pana Google, ponieważ go nie oglądałem.

LukeInside

Ok rozumiem dzięki za odp. Mam nadzieję, że będzie równie dobre co oryginał kreskówkowy (nadal śmieszy!). Liczę na to, iż w nowej serii pojawi się Krzesło i Piekarz.

MrLuigi5577

No nie, to nie jest serial na podstawie kreskówki tylko komiksu, na którego powstała też kreskówka. Tak jak Spider-Man nie jest na podstawie serialu animowanego.

paxi_sauria

O komiksie dosyć późno się dowidziałem (Może dlatego, że żaden z tomów nawet nigdy do Polski nie trafił) kiedy odświeżałem sobie kreskówkę a niedawno też o grze na podstawie serialu i komiksu. Przez wiele lat nie byłem świadom istnienia oryginału komiksowego, a nawet nie wiedziałem że serial Kleszcz bazuje na jakimś komiksie.

MrLuigi5577

Ten serial robi Ben Edlund to on stworzył Kleszcza więc serial nie nawet na podstawie kreskówki a raczej na podstawie jego komiksu. Warto obejrzeć bo to kawał dobrej roboty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones