PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783309}

Klika

Clique
6,8 1 861
ocen
6,8 10 1 1861
Klika
powrót do forum serialu Klika

Świetny serial.

ocenił(a) serial na 8

Jeżeli ktoś lubi, delikatnie pogmatwane opowieści rodem z thrillera, psychologiczno - sensacyjnego, to ten serial będzie dla niego(jej) idealny.
Ja nie przepadam za takimi serialami, ale ten zrobił na mnie spore wrażenie. Teraz tylko poczekam tydzień, na ostatni odcinek i będę w niebo wzięty...
Jednym słowem - POLECAM.

ocenił(a) serial na 3
Prorockus

Dzięki za opinię. Wybacz – nie mogłem przejść obojętnie wobec takich błędów.

> psychologiczno - sensacyjnego
Pisze się „psychologiczno-sensacyjnego”. To nie jest myślnik, przed i po którym stawia się spacje. To łącznik wyrazowy i nie może być otoczony spacjami.

> ten serial będzie dla niego(jej)
Skoro dla „niego” to dla „niej”, a nie „jej”. :)

> będę w niebo wzięty
wniebowzięty

ocenił(a) serial na 8
Klaman123

Po pierwsze mam autokorektę... nie ma nic po drugie.
Przy okazji, lubię pisać(stawiać) trzy kropki. Zapisz sobie na kartce, żeby nie czytać moich postów i po problemie... albo przechodź obojętnie wobec moich błędów... stylu nie zmienię. Błędów poprawiać nie będę i jestem już za stary na naukę. Pozdrawiam i dziękuję.

ocenił(a) serial na 3
Prorockus

> stylu nie zmienię
Aaa… to teraz niedouczeni ludzie będą nazywać to… stylem? :)


> jestem już za stary na naukę
Po zdjęciu wnioskuję, jakieś 27-33 lata. Faktycznie – w cholerę stary jesteś. Jakieś 10 lat młodszy ode mnie, a ja cały czas się czegoś nowego i innego uczę. W Twoim przypadku to nie wiek, tylko zwykłe, lenistwo. :)

ocenił(a) serial na 8
Klaman123

Stare zdjęcie...Mam prośbę, przyczep się do kogoś innego. Z góry dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones