PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783309}

Klika

Clique
6,8 1 861
ocen
6,8 10 1 1861
Klika
powrót do forum serialu Klika

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 8

Szczerze nie spodziewałem się takiego zakończenia.
ZAKOŃCZENIA, a na filmwebie nawet nie ma jak ocenić... bo? Nie zaczął się ten serial? Świra mam jak Rachel i widzę coś czego nie ma?

Prorockus

Hi.
A ostatni odcinek to znaczy który? Bo na filmwebie nie ma nawet info ile tych odcinków ma być.

ocenił(a) serial na 8
tysonik

JEST 6 odcinków.

Prorockus

ja dziś obejrzałam 3 odc... i jak cały dramat polega na sypianiu z klientami i wyciąganiu informacji ....oooo to sie zawiodę.. panienki po kiblach " dawały " jak popadło a jak z bogatym klientem w ramach "pracy " .... to koniec świata ....mam nadzieję że fabuła jest bardziej skomplikowana

ocenił(a) serial na 8
maus221

Nie zawiedziesz się(raczej)... :)

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

gdzie Pan obejrzał reszte odcinków ?

ocenił(a) serial na 8
aguku94

Mam ściągnięte z rarbg kropka to.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

To są torrenty, jak by co.

ocenił(a) serial na 10
aguku94

na HBO GO są wszystkie

Prorockus

Dlaczego niespodziewałeś się? Dla mnie było jasne, że skoro to nie jest jedyny sezon tego serialu muszą zachęcić widzów do obejrzenia kolejnego. Dla mnie było jasne, że pozostawią jakiś cliffhanger

ocenił(a) serial na 8
Poolaxoxo

Nie mam doświadczenia z tym gatunkiem, ale... Zaskoczyła mnie sprawa Rachel, a nie "samo" zakończenie. Nie sądziłem że to ona za tym stoi i nie spodziewałem, dowiedzieć się tego kim jest. Wizyta w więzieniu nie jest chyba cliffhangerem, tzn dla mnie nie jest... i wydaje mi się że ładnie wszystko pozamykali. Skąd wiesz, że będzie 2 sezon?

Prorockus

Dla mnie tym właśnie jest wizyta w więzieniu i niejasne relacje między Rachel i Holly, bo czymże innym jak nie cliffhangerem, który w ostatniej scenie ma za zadanie jeszcze ludzi zastanowić. Skoro sezon ma takie zakończenie to samo już sprawia, że twórcy zakładają kontynuację, trzeba pewnie tylko poczekać na oficjalne oświadczenie BBC w tej sprawie, bo również nadal nie potwierdzono, że to jedyny sezon.

ocenił(a) serial na 8
Poolaxoxo

Odrobinę naciągane to dla mnie, ale coś w tym może być. Bardzo polubiłem ... tzn nie wiem kogo, albo postać Holly, albo aktorkę Synnove. Potrzebuję jej więcej, więc 2 sezon był by mile widziany :)

Poolaxoxo

Witam , serial bardzo sprawnie nakręcony, jest w nim wszystko co lubie w angielskich produkcjach, technika, gra aktorska, jakość , ale sam scenariusz, nie powiem serial mnie wciągnął, ale gdyby nie wątek Rachel bylby bardzo przewidywalny, ( mode, ładne dziewczyny, wystrojone kręcące się po korporacji ... w celach naukowych ? i szef który mówi ci "każdemu się zdarza" po zwymiotowaniu na firmowej imprezie , chyba że chodziło o pokazanie czegoś innego - siostra chciała zrobić z nich silne kobiety sukcesu , a jedynie popchnęła w łapy bandziorów no i sama pani profesor naiwna jak dziecko - wszyscy dziewczynom powtarzali że to ich wielka szansa, więc dla tej szansy na wszystko innym pozwolić?) dla mnie również ostatnia scena to zapowiedz kolejnego sezonu. Ciekawe w którą stronę pójdzie może i Rachel jest złym duchem ale jednak to Holly "skoczyła" w dzieciństwie z tamtą dziewczynką - duet wybuchowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones