PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 108
ocen
7,6 10 1 77108
Kości
powrót do forum serialu Kości

Polsat ogłosił Wiosenną ramówkę Kolejne Show nie krytykuję Polskie seriale Oraz Paradokumenty .No ale brakuje do tego jedynego zagranicznego serialu jaki emitował Polsat Kości .a tu Polsat Kościami nie rzucił a 22 w Niedziele było normą że Polsat emitował Kości .

kinoman1985

No właśnie. Wie ktoś coś? Może wracają do starej formy rozpoczynania sezonu na jesieni?

ocenił(a) serial na 9
hornet

Ja tyle nie wytrzymam. Uzależniłam się od niedziel Z Bones, Bothem i ich przyjaciółmi. Uwielbiam ten serial od lat. Nie mogą nam tego zrobić. To za długo do jesieni, a uwielbiam oglądać w niedziele.

ocenił(a) serial na 10
kinoman1985

pisałem do nich już w styczniu, bo przecież 10 sezon zaczął się we wrześniu 2014 jeszcze. Cyfrowy Polsat mnie odesłał do Polsatu, a Polsat nie odpisał. To była jedyna rzecz jaką oglądałem w tv, ale może to i dobrze, dzięki temu zdecydowałem się obejrzeć wszystko od początku i jestem aktualnie na 8 sezonie :>

patrykmajewski1

Pewnie się pojawi jak skończy się MBTM, a jest to spowodowane pewnie tym, że była dość długa przerwa na FOX'ie, która trwała od 11 grudnia do 26 marca i sezon ma mieć chyba 21 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones