PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 139
ocen
7,6 10 1 77139
Kości
powrót do forum serialu Kości

Jak dla mnie serial byłby o wiele lepszy, gdyby było więcej wątków o seryjnych mordercach.
Najbardziej mi się podobały odcinki o tym pierwszy mordercy, którego próbowali uniewinnić
(zapomniałem jak się nazywa), później Gormogon. Wątek grabarza był trochę wstrzymany za długo.
Ogólnie lubię jakąś większą fabułę związaną z tematyką serialu, tutaj producenci najbardziej
skupiają się na rozwijaniu wątków miłosnych Booth i Brennan, Hodgins i Angela i w tle śledztwo
przypadkowego morderstwa.

Tak przy okazji polecicie jakieś dobre seriale o zabójstwach, seryjnych morderach? Coś jak Dexter,
coś o dłuższych śledztwach nad jedną sprawą, nie wiele o różnych nie łączących się.

Zaczynam sezon 7 proszę nie spojlerować dalej.

użytkownik usunięty
pjootr

też tak myślę ;) inne seriale - może nowy true detective?

ocenił(a) serial na 8
pjootr

Ten gość od zakopanych dziewczyn, który siedział w celi śmierci, nazywał się Howard Epps. Świrus. Dzisiaj kończę oglądać drugi sezon i dlatego wiem, o kim mowa ;-)

ocenił(a) serial na 7
pjootr

Ja mogę Ci polecić seriale, gdzie jedna sprawa ciągnie się przez cały sezon.
The Killing - wszystkie sezony. Niesamowity klimat, świetne postaci, dialogi i fabuła. Mnie to wciągnęło i z mamą oglądnąłem 2 sezony hurtem dwa lata temu na wakacjach.
W 3 sezonie pojawia się wątek seryjnego mordercy i jest to zdecydowanie najlepszy sezon.

ocenił(a) serial na 8
pjootr

Był Epps, Grabarz, Broadsky, pojawi się jeszcze Pelant, no i w 11 sezonie jeszcze jeden seryjny morderca - mocno zaskakujący!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones