PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 108
ocen
7,6 10 1 77108
Kości
powrót do forum serialu Kości

FOX zamówił 12-odcinkowy 12 sezon serialu.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2016/02/25/bones-renewed-for-12th-and-final-sea son-on-fox-in-2016-17/

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Niedługo koniec ostanie sezon ze finał?

Nitro2050

Tak, finałowy sezon będzie gdzieś od stycznia do marca 2017.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Trzeba przyznać ze finał 11 sezonu im się wyjątkowo udał :) Szkoda, że tak długo każą czekać na 12 sezon ;)

ocenił(a) serial na 10
marta1945

Myślę że Zack nie jest lalkarzem. Raczej stara się chronić Bones

ocenił(a) serial na 7
patikon_9090

Możesz mieć rację, wprowadzenieZacka na pewno sciagnie mnóstwo ludzi, zwłaszcza sympatyków pierwszych sezonów :) Ja jestem szalenie ciekawa sezonu, bo wątek lalkarza jest najciekawszy od pierwszych wątków z Pelantem i Gormogonem. :)

adamo001

dobrze rozumiem ,że bonsy będą się już kończyc 12 sezon to już ostatni na forever ??

parisHIHI

Tak. Ostatnie 12 odcinków.

adamo001

Wreszcie koniec .

ocenił(a) serial na 9
Mariusz_Jankowski_film

Jak możesz tak mówić :( Ja ubolewam potwornie nad tą wiadomością :P
Oglądam Kości od samego początku i szczerze będzie mi przykro rozstać się z wszystkimi bohaterami...
Mam nadzieję że wymyślą coś równie zabawnego i ciekawego (zarówno w fabule jak i w charakterach postaci) jak "Bones" :)
Bo niestety to co teraz puszczają nie zawsze nadaje się do oglądania :( albo zostaje zdjęte po 1 max 2 sezonach...

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Czy jest szansa gdzieś na napisy do nowych odcinków?

ocenił(a) serial na 10
beata_dz

wejdz na forum Kości, tam jest odnośnik

ocenił(a) serial na 5
adamo001

juz w lutym w axn zaraz po zakonczeniu premierowego 11 sezonu

ocenił(a) serial na 9
adamo001

A może mi ktoś przypomnieć o co chodziło z Zackiem? Dlaczego trafił do szpitala psychiatrycznego?

aga3_aa

W trzecim sezonie zespół zajął się sprawą seryjnego zabójcy, którego nazwali Gormogonem. Gormogon był nie tylko mordercą, ale też kanibalem i uważał to za swego rodzaju sztukę, bo miał ucznia. Kiedy, w którymś odcinku aresztowali jego ucznia Gormogon znalazł sobie nowego adepta. W ostatnim odcinku trzeciego sezonu okazuje się, że tym uczniem był Zack i że to on zabił lobbystę.

ocenił(a) serial na 9
Aiura

dzięki :)

aga3_aa

A w 12 sezonie okazuje się że ... :P

ocenił(a) serial na 5
hornet

Hornet jeśli chciałeś powiedzieć okazuje się że go nie zabił to jest to powiedziane w jednym z pierwszych sezonów po przedstawieniu Sweets'a. To że Zack nie jest mordercą wiadomo od połowy serialu. Do teraz jednak nie chciał żeby pozostali członkowie zespołu o tym wiedzieli (Tylko Sweets o tym wiedział)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones