PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 146
ocen
7,6 10 1 77146
Kości
powrót do forum serialu Kości

Cześć wszystkim wielbicielom "Kości".
Czy możecie pomóc?
Oglądam ten serial w tym momencie na FOX ( niestety z przerwami , bo zmiany w pracy mam różne), kiedyś był na Polsacie i też się nie udało obejrzę wszystkich.
I tak trafiam na różne odcinki.
Mam pytania:
Jak umarł Sweets?
Czy wyjaśniło się kim była morderczyni o której mówił Pelant?
I jak skończyła się sytuacja, kiedy na dom Temperance i Bootha napadli... hmmm antyterroryści, a on w samoobronie i pozabijał a potem go aresztowali...
To był ostatni odcinek jaki oglądałam, bo potem FOX znów wrócił do odcinków z 1 sezonu...

eMka6

Jeśli chciałabyś dokończyć, to cały serial można obejrzeć na disney+, sama niedawno skończyłam pierwszy raz oglądać od początku do końca, bo też zawsze oglądałam z przerwami :D

Booth spędził trochę czasu w więzieniu, ale z pomocą Bones (zaszantażowała jakąś wpływową osobę, że wyjawi jej sekrety) wyszedł na wolność. Potem miał problemy, żeby wrócić do FBI, ale jakoś mu się udało.
Śmierć Sweetsa jest po części powiązana ze spiskiem, który wsadził Bootha do więzienia. Sweets miał przekazać Boothowi jakieś papiery, ale został postrzelony i niestety zmarł.
Pelant mówił o Stephanie McNamara, jej znakiem rozpoznawczym było to, że kolekcjonowała paznokcie swoich ofiar. Z tego co pamiętam to została zabita, przez mężczyznę, który został wrobiony w morderstwo, którego ona dokonała.

AnetaNatalia051

Bardzo Ci dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones