PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 525
ocen
7,1 10 1 8525
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

Ale beznadzieja!

ocenił(a) serial na 3

Dawno nie oglądałem tak dennego serialu. To wszystko jest koszmarne, a jeszcze ma tak wysoka średnią na filmwebie!

Ale najbardziej mnie wkurza to, że każdy odcienk kończy się w ten sam sposób, a krystaliczni-przystojni-mescy-dumni-praworządni i jeszcze bardziej surrealistyczni policjanci ze wszyskiego wychodzą bez najmniejszej szkody, źli przestępcy zawsze trafiają do więzienia gdzie będą srogo ukarani za swe uczynki..

ocenił(a) serial na 10
polityk2

a ile odcinkow obejzales??

ocenił(a) serial na 3
mihle

Szczerze mówiąc niewiele, żadnego nie byłem wytrzymać od paczątku do końca. Ale prawie całe na pewno conajmniej z 10, a częściowo dużo więcej. Ale czy to coś zmienia? Nie trzeba przeczytać wszystkich książek Sienkiewicza, żeby pojąć, że zazwyczaj jest okropnie nudny. A ten serial jest już nudniejszy nawet niż "Potop", więc do czego to tu jeszcze porównać?

ocenił(a) serial na 10
polityk2

Bo gdybys obejzal wiecej odcinkow to bys doszedl do wniosku ze jednak niezawsze konczy sie tak samo niezawsze udaje im sie zlapac bandytow a tak apropo to z ktorego sezonu odcinki widziales?? bo te odcinki z pierwszego faktycznie troche przynudzaja ale potem sa ciekawsze pozdro:)

ocenił(a) serial na 3
mihle

Nie mam zielonego pojęcia, która to seria, przypadkowo tylko oglądam je czasem na TVN7.

polityk2

Popieram Cię w 100%, ludzie ten serial jest dla dzieci góra do dwunastu lat, to nie jest serial to jest bajka jakich mało, istny kicz i gniot, pomyślcie czy to co przedstawia ten serial ma jakiś sens, czy w zwykłym świecie jest takie coś możliwe, przykładowo auto leci dwadzieścia metrów w powietrzu a dany osobnik wychodzi z niego bez szwanku i otrzepuje marynarkę, albo jeden z tych policjantów w jednym odcinku nie umie przystrzelić stojąc na środku ulicy w odjeżdżający samochód a w drugim strzela w pędzącym że aż miło aucie do łańcucha z około dwudziestu metrów i za chwile przelatują przez szybę i dalej brum, brum przez miasto, aż złapią niebezpiecznych bandytów, ludzie, ludzie wybaczcie :) Szkoda tylko że tyle pieniędzy idzie w takie gówno i tyle aut się zmarnowało w tym filmie.

ocenił(a) serial na 10
Konrad_2

Jak się wam nie podoba to nie oglądajcie.Ja osobiście bardzo go lubię i mam więcej niż 12 lat.Prawdą jest że policjanci zawsze są w pobliżu i zawsze udaje im się dopaść bandytów.Czasami trzeba obejrzeć cos lekkiego i przyjemnego.Ja wolę Cobre niż jakieś gnioty brazylijskie czy nawet niektóre polskie.Wszystko jak zawsze jest kwestią gustu.

ocenił(a) serial na 10
Konrad_2

to skoro wiesz o takich szczegulach to chyba musisz to ogladac:D:D

ocenił(a) serial na 10
mihle

.....konrad

mihle

Heh no dobra... jedynie co w tym filmie jest w miarę dobre to efekty specjalne i w miarę dobra gra aktorów (bo film z pewnością ma dobry budżet) ale fabuła się kupy nie trzyma, no przyznaj mi rację! ;] Czy w normalnym świecie jest takie coś możliwe, baaa czy takie coś było i czy w ogóle będzie że dwóch policjantów... Przecież to jest bajka a nie serial :) Każdy odcinek jest taki sam i tak samo się kończy, zawsze ścigają bandytów na koniec i zawsze wychodzą bez szwanku... ;|

Hmmm oglądam ten film, bo mój ojciec na niego patrzy zawsze jak jem kolację i jestem na niego tak jakby to ująć skazany :D Ale pomimo tego nawet po jednym odcinku można wyciągnąć takie wnioski...

Może przesadziłem z tym dwunastolatkiem... Ale żeby nie było lubię tego typu filmy akcji ale jeśli są realistyczne, wolałbym oglądnąć W11 na TVN niż Cobre :) I nikogo nie chce urazić ja tylko wypisuje swoje zdanie na temat tego serialu ;]

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Konrad_2

Nie porównuj tak dobrego filmu do takiego dziadostwa jak w11...

W w11 każdy odcinek jest taki sam, w prawie każdym chodzi o jakiś gwałt albo zabójstwo i odcinki w ogóle się ze sobą nie łączą, a tu przynajmniej jest jakaś fabuła serialu i w każdym odcinku są pokazywane inne przestępstwa.

Dawid_18

Hmmm pokaż niby gdzie ja porównałem te dwa seriale! ;] Napisałem że wole W11 niż Cobre...
Dziadostwa no fakt może i ten film jest niezbyt dobry ogólnie zrealizowany, ale jest realistyczny, a ja wole takie coś niż jak już wyżej napisałem "fruwające samochody"! I sadze że jeśli W11 miałoby taki budżet jak Cobra to byłoby lepszym serialem (moje zdanie ;])

"W w11 każdy odcinek jest taki sam, w prawie każdym chodzi o jakiś gwałt albo zabójstwo i odcinki w ogóle się ze sobą nie łączą, a tu przynajmniej jest jakaś fabuła serialu i w każdym odcinku są pokazywane inne przestępstwa."
Cha, cha rozśmieszyłeś mnie, w serialu W11 w większości każdy odcinek jest w miarę inny , a Cobra za każdym razem (nie widziałem innego odcinka) żeby nie było końcu typu że zawsze ścigają przestępców i z reguły w każdym odcinku szukają przestępców znajdą oni uciekają oni ich łapią i koniec serialu ;]

P.s I ani W11 i Cobra zbytnio mi nie podchodzą do gustu bo to są filmy nie na jakość tylko na ilość ;]

ocenił(a) serial na 10
Konrad_2

Ale chyba sam przyznasz Konradzie że skoro ten film ma tyle fanów jego sukces nie jest przypadkowy...Myślę że ludzie nie zasiadają tak jak Ty przed ekranem by podziwiać tylko efekty specjalne.Nie zgodzę się z Tobą że serial jest mało realistyczny-obejrzyj więcej odcinków a przekonasz się że w filmie poruszane są problemy życia codziennego a sposób ich przedstawienia musi być efektowny bo tego wymaga duża konkurencyjność...Wielokrotnie główni bohaterowie nie zdołali złapać bandytów,a nie raz już odcinki kończyły się śmiercią jednego z policjantów.Przez te wszystkie lata istnienia serialu nastąpiło wiele zmian o których nie wiesz,stąd-uważam-Twoja negatywna opinia o tym serialu.Pozdrawiam!!!

anna7hp

No przyznam że ten film ma fanów (tak samo Doda ma wielu fanów no i nie wiem fani i popularność to wyznacznik czegoś dobrego?) i przypuszczam że większość tych fanów to Ci którzy jarają się jak Ci dobrzy wygrywają z tymi złymi (w większość tak jest, sporadyczne przypadki żeby odcinek zakończył się w inny sposób) lubią jak jest bum, bum itp. jak samochód frunie w powietrzu przez 10 metrów itd.
"a nie raz już odcinki kończyły się śmiercią jednego z policjantów."
Reinkarnacja?
Oglądnąłem dużo odcinków tego serialu, no i masz racje w niektórych stwierdzeniach. Hmmm moja opinia może nie jest aż tak bardzo negatywna bo przyznam realizacja jest dobra ale przesadzone są naprawdę niektóre sceny :)

Konrad_2

Heh.... Gdyby nie było tych wszystkich akcji (które jak twierdzisz zawsze się tak samo kończą) ten film nie miał by w ogóle sensu........

ocenił(a) serial na 3
justyna04061993

No właśnia, sama potwierdziłaś moje zdanie :)

polityk2

zgadzam się ale i tak uważam że ten film jest jednym z najlepszych......

ocenił(a) serial na 10
justyna04061993

Gdyby nie te efekty to serialu bys wogule nieznał... bys mial drogich kryminalnych czy jakies inne polskie glowno :)

mihle

Zgadzam się... Przynajmniej sie coś sensownego dzieje

polityk2

Serialu to nie wiem, każdy ma swoje zdanie... ale co żeś się czepił "Potopu"??!! Czy w ogóle otworzyłeś tę książkę??? Nie pytam o film - reżyser miał swoją wizję, wielki plan nakręcenia tego i moim zdaniem zrobił to do dupy. No ale książka, nie bójcie się jej grubości bo jest na prawdę wspaniała:)
No..., wątek trochę stary, ale ulżyło mi;) Pozdrawiam

polityk2

puknij sie w swoj glupi leb Cobra 11 byla jest i bedzie najlepszym serialem kryminalnym w EUROPIE efekty specjalne wypadki wybuchy poscigi to jest to. a ty idz sie lepiej zajmij ogladaniem TELETUBISI

pawciu1995

Cóż zawsze są zwolennicy i przeciwnicy, ja należę do tych pierwszych. Rozumiem że nie każdy musi lubić to samo co inni. Skoro "Cobra 11" komuś nie odpowieda, to nie ma prostszego wyjścia jak nie oglądać i nie komentować, jeżeli to nas nie interesuje. Uważam że jeżeli ktoś ogląda "Cobre 11" od dawna to zauważy że nie każdy odcinek kończy się tak samo.

Patrycja11

Ja uwielbiam ten serial, polubiłam parę Tom&Semir :P
oglądam,bo lubię szybką jazdę i uwielbiam momenty gdy wjeżdżają na autostradę i zaczyna się pościg :D

pawciu1995

Teletubisie dla gejów:P

polityk2

Mnie tak samo nigdy te serial nie wciągnął jakoś wolałem Komisarza Rexa tam przynajmniej fabuła była lepsza i lepiej się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones