PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7126}

Kochanek Lady Chatterley

Lady Chatterley
7,0 814
ocen
7,0 10 1 814
Kochanek Lady Chatterley
powrót do forum serialu Kochanek Lady Chatterley

...

ocenił(a) serial na 9

nie ukrywam ze4 najwieksza atrakcje tego filmu sprawuje przyszly boromir ale porownujac z ksiazka wyszlo niezle romansidlo

me84

widziałaś ten film? poluje na niego i nigdzie go nie ma! przecież z ebaya nie będę go ściągać.... rany.... ile ja bym za niego dała....

ocenił(a) serial na 8
Nimfa

Calkiem nie tak dawno byl jako dodatek do gazety, juz nie pamietam czy to byla Gala, Viva czy Na Zywo...

ocenił(a) serial na 3
miss_russ

ja go mam właśnie z gazety... szczerze mówiąc, jest taki... hmmm... ma ode mnie 3.

ocenił(a) serial na 8
Emma_Orchidea

Co dużo erotyki jak dla Ciebie? :) Za to jaki młody i piękny Sean :D

miss_russ

Ma dość mały sprzęt jak na kogoś, kto jest tytułowym kochankiem. To jak rycerz co walczy nożem kuchennym.

ocenił(a) serial na 7
Morgan_Mortimer_Graff

mówisz to na podstawie dokładnego oglądu? :)

Jak dla mnie bardzo przyzwoity film :)

pinks

Kilka minut spędziłem nad sceną, w której ganiał z penisem na widoku.

Morgan_Mortimer_Graff

Ale mnie ubawiłeś :) Facet wpatrujący się przez kilka minut w przyrodzenie innego faceta ;)))) Robiłeś porównania czy jak ? ROFL !

ocenił(a) serial na 6
rica_2

czy ktoś wie, gdzie ten film można zobaczyć?

Ruby_in_Gold

na chomiku jest :)

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

skurczył się od zimna widocznie :D,miał 4 żony i spłodził 3 dzieci więc chyba tak źle nie jest:P

CelineMarie

Średnia na żonę wrażenia nie robi. :)

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

dzisiaj sobie odświeżyłam ten odcinek i gdzie Ty jego penisa widziałeś tak dokładnie to ja nie wiem,migawki bardzo niewyraźne i zasłonięte a to trawą a to kwiatami....

CelineMarie

Może miałaś ocenzurowaną wersję? Ja już tego nie pamiętam, to było tyle lat temu.

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

Nie,mam jedyną istniejącą wersję ,wprawdzie film jest już dość wiekowy ale gdyby nawet był blu-ray to i tak nie można dostrzec wielkości jego przyrodzenia,zresztą gdyby nawet ie był metrowy to nie wielkość sprzętu się liczy ale sposób w jaki go używasz

CelineMarie

No nie można do tego tematu podchodzić z taką powagą, zwłaszcza, że odnosisz się do wypowiedzi sprzed 5 lat.

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

Uwierz,że traktuję to bardzo żartobliwie:)

Morgan_Mortimer_Graff

Oj dziękuję :) :) popłakałam się ze śmiechu przy Twoich komentarzach w tym temacie:) :) Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 7
Morgan_Mortimer_Graff

A ponoć to kobiety twierdzą, że rozmiar ma znaczenie... ech... Chciałam tylko zwrócić uwagę, że Sean nie latał tam na wzwodzie, więc skąd ty znasz jego rozmiar?

Dobrego kochanka czyni nie rozmiar ale umiejętność rozpalenia kobiety - wówczas reszta to już tylko fajerwerki.

Takie wpisy to jest wszystko pokłosie braku porządnej edukacji seksualnej w tym kraju. A później jacyś chłopcy to czytają i wpadają w kompleksy. :/

Mahosia

Z całą pewnością mój wpis wpędził w kompleksy całe rzesze młodych chłopców. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones