PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402606}

Kojak

5,3 207
ocen
5,3 10 1 207
Kojak
powrót do forum serialu Kojak

Żerowanie na znanym tytule w tyle lat po śmierci Telly`ego to moim zdaniem zwykłe złodziejstwo i naciąganie. Mogli dać inny tytuł i bym się nie czepiał, ale za tanie cwaniactwo 1!

swoj_ze_swaja

Nie jestem rasistą, ale czarny Kojak to lekkie przegięcie. Do tego scenariusz pełen wielu głupot i dziur, bzdura godni bzdurę. To tak krótko, po trzech odcinkach. Więcej nie wytrzymałem.

ocenił(a) serial na 1
perun_6

To mniej więcej tak jak ja... :) Idąc ich tropem to teraz czas na Kojaka... z Pekinu:)

swoj_ze_swaja

Raczej czas na remake/reboot Columbo .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ale Columbo bez Falka to jak czołg bez lufy. Lepiej niech nie robią:)

swoj_ze_swaja

Można powiedzieć tak nie tylko o tym serialu :) - Ja tam nie skreślam żadnego aktora na starcie :) .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

ja też nie, ale są legendy czy legendarne produkcje, których nie ma sensu reaktywować. Po co robić Kojaka, którego Telly był twarzą z kimś innym? Kojak to Savalas. Lepiej zrobić nowy serial pt np Tommy Bombo w akcji z jakimś aktorem, który potem na zawsze pozostanie Tommym Bombo:)

swoj_ze_swaja

Tylko że taki sposobem można się zafiksować nie dając szansy nowemu aktorowi .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ale po co nowy aktor ma grac postać stworzoną przez kogoś innego? niech stworzy nową! Kojak to Savallas. Gdyby co drugi odcinek grał kto inny to OK, ale grał go tylko Telly. Równie dobrze możemy kręcić Columbo bez Falka... tylko po co?

swoj_ze_swaja

Idąc tym tokiem myślenia to można skreślać cały film/serial tylko dlatego że uważamy że wcześniejszy aktor zagrał bardzo dobrze/świetnie i nikt już nie zagra go równie dobrze, a wiadomo że widzowie lubią wracać do lubianych produkcji i bohaterów.

swoj_ze_swaja

Myślisz że Twoje czepianie się coś zmieni? Dla biznesu filmowego jesteś tylko mało znaczącym widzem. I jeszcze ten tekst "Kojak był tylko jeden i tyle w temacie", i owszem jako postać był jeden a nie jest nigdzie napisane że w późniejszych latach nie może go zagrać inny aktor. Jakby producenci filmowi mieli się słuchac takich jak Ty, to zaprzestali by kręcić filmy.

ocenił(a) serial na 1
rool72

Może go zagrać milion innych aktorów, a dla mnie jest jeden.Tak samo jak Rolling Stonesi mogą sobie nagle zacząć zmieniać wokalistów ale Jagger będzie tym jedynym, którego fani zawsze uznają za "prawdziwego". Poza tym to forum jest właśnie dla "mało znaczących widzów", do których też się zaliczasz. Chyba że nazywasz się Camerom albo Spielberg, aczkolwiek wątpię. A jakby producenci słuchali "takich jak ja" to robili by miliony filmów tak jak robią, odpuszczając sobie tylko pojedyncze projekty typu Taxi 5, Mistrz kierownicy ucieka 3 czy Transporter 4, na czym kino światowe na pewno nic by nie straciło

swoj_ze_swaja

Rozumiem więc że u ciebie tylko z powodu zmiany aktora, każdy remake zasługuje oczywiście na jeden.

swoj_ze_swaja

Rolling Stones to nie Jagger i vice versa. Rolling Stones to zespół a Jagger to członek tego zespołu. Sam jeden Jagger nie stworzył by zespołu Rolling Stones. A Twoje rozumowanie określa że patrzysz tylko w tył, nic do przodu, poza potwierdzasz że masz wąski horyzont - jakbyś tego nie zrozumiał to najzwyklej masz klapki na oczach. każdy film to towar do sprzedania, a widz jest potencjalnym klientem. Czyli jak czegoś nie chcesz to kupuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones