PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002419}

Komi Can't Communicate

Komi-san wa, Komyushou desu.
7,2 554
oceny
7,2 10 1 554

Komi san wa, Komyushou desu.
powrót do forum serialu Komi-san wa, Komyushou desu.

Najimi Osana

ocenił(a) serial na 7

Najimi Osana jest dziewczyną czy chłopakiem ?

ocenił(a) serial na 7
zarg4

Wg mnie dziewczyną :)

ocenił(a) serial na 7
aniontko_ka

Chociaż po wygooglowaniu "gender is unknown"i że to LGBT charakter.

ocenił(a) serial na 7
zarg4

Tak.

zarg4

To wie Tylko Najimi :)

użytkownik usunięty
zarg4

Nagimi jak dla mnie tylko ubiera się jak dziewczyna bo sam mówi o sobie w formie męskiej więc nie zaliczałabym go do Lgbt+

ocenił(a) serial na 8
zarg4

Chłopakiem. W jednym odcinku gdy jakiś inny chłopak wyznał mu uczucia, ten odpowiedział, że jest przecież chłopakiem...

ocenił(a) serial na 7
_unico_me_

To teoretycznie o niczym nie przesądza. Mógł tak powiedzieć, żeby gościa dyplomatycznie spławić. Chociaż sam obstawiam, że jest facetem.

ocenił(a) serial na 8
zarg4

Wydaje mi się, że mówi o tym Tadano w pierwszych odcinkach. Że Najimi był jego kolegą, a potem został dziewczyną.

zarg4

Przychodzę z odpowiedzią, która przyszła mi do głowy od razu kiedy przeczytałam pytanie :) Genderfluid to osoba, której tożsamość płciowa jest "płynna" - jednego dnia osoba Genderfluid może czuć się kobietą, innego mężczyzną lub żadnym z wymienionych :)

Tutaj definicja po angielsku :)
Fluid is a form of gender identity or gender expression, rather than a sexual orientation. Fluid relates to how a person identifies themselves internally and presents themselves to the world. A person who is gender fluid may identify as male one day, female the next, both male and female, or neither.

basiulkaaa28

Chciałam się odnieść do jeszcze jednej kwestii. Może być to kwestia tłumaczenia serialu w różnych językach, dlatego obstawiam dwie wersje - Albo Najimi Osana jest osobą genderfluid (płynna płeć) albo jest osobą transpłciową, która jest dyskryminowana w niektórych sytuacjach - np. wybór przebieralni. 
Większą pewność miałabym gdybym znała oryginalny język. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones