PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 566
ocen
5,8 10 1 13566
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

No nie, ten wypłosz zamiast Magdaleny Walach? Zbyt duży kontrast jak dla mnie. Ta aktorka to całkowite beztalencie, że już o wątpliwej urodzie nie wspomnę. Dla mnie ma w sobie coś odrażającego, ale to można by przełknąć gdyby grała na jakimś poziomie,

rkur

Masz na myśli Więdłochę czy Fido?

ocenił(a) serial na 3
rkur

Standard "smoleński".

ocenił(a) serial na 10
myszens

Teraz będzie ciekawie bo Więdłoche zastąpi Karolina Nolbrzak która będzie grała Nine Kruk , jej postać była już w 6 serii. Ciekawe jest to że zatrudnili aktorkę do serialu Tvp z tego co wiem to Nolbrzak udziela się w marszach Kodu i jest przeciwna władzy , mogą być cięcia na palnie z Fido.

użytkownik usunięty
ghf

mnie ciekawi jak będzie to wyglądać w fabule,postać Fido zadzierała nosa,jakby trochę traktowała Ewę jak taką małolatę,gówniarę co niech się uczy życia,nawet Michała szefa trochę jak szczyla,a Nina to taka ostra laska,co nawet Lucyna inna ostra miała z nią problem,więc pytanie która którą utemperuje,czy Nina jak kiedyś Lucyna zaprosi na matę,i Marta okaże się że też jak Lucyna trenuje,z tego co pamiętam Nina miała 2 dan,Lucyna chyba dan,to może Ewa miała 3 dan,a Marta 4dan,i okaże się że faceci z wydziału radzą sobie w walce wręcz gorzej.

ocenił(a) serial na 10

Tak dowiemy się jak Nina wróci ale to w 5 odc.

ocenił(a) serial na 4
rkur

Zalecenia szefa

rkur

Odkąd nie ma Michały i Ewy ten chodzący mop jest nie do zniesienia. Mogliby chociaż Lucynkę przywrócic ;((( Już chyba w trudnych sprawach aktorzy dają z siebie więcej niż p. Fido xd

ocenił(a) serial na 10
Galaktyka

Może jak Nina wróci będzie na komendzie ciekawie bo ona była dość pokręcona.

ghf

Wszyscy mają taką nadzieję. Ale z tego co kojarzę to były jakieś, trudno powiedzieć na ile wiarygodne informacje że Lucyna ma wrócic, ale jak na razie się na to nie zanosi

ocenił(a) serial na 10
Galaktyka

Tak raczej nie ma co liczyć na powrót Lucyny.

ocenił(a) serial na 8
ghf

Aktorka która gra Grabską jest beznadziejna ,gra jak drewno nie da się tego oglądać.( Nie ma jak to praca po znajomości.)
Fajnie ze wraca Nina .

ocenił(a) serial na 3
lukasz16

Moim zdaniem to ten serial najlepszy był na samym początku kiedy grał Wesołowski, Walach i Czop. Widać było, że są zgrani a i fabuła była znośna. Teraz jest ich dużo za dużo na komendzie i postać niektórych całkowicie umyka. Aktorzy to już wgl grają jak drewno i nie czuć między nimi żadnej współpracy czy przyjaźni.

ocenił(a) serial na 10
Jadzix_maniak

Przecież odc z Wesołowskim to była parodia Oryginału ja jako Fan Komisarza Rexa nie mogłam patrzeć na te odc , Wesołowski był moim zdaniem tragiczny miał kiepski kontakt z psem było widać że Alex go olewa i nawet nie patrzy na niego. Gdy pojawił się Pawlicki to serial stał się lepszy w końcu dało się go oglądać i nie było już takiej przepaści między oryginałem. Również Pawlicki czy teraz Wieczorek mają dużo lepszy kontakt z psem niż Kuba. A 9 sezon był lepszy od Oryginalnego Rexa. Dal mnie relacja Ryśka z Orliczem była lepsza niż z Bromskim Marek nabijał się z Puchały dopiero z Michałem było czuć przyjaźń. Oczywiście to moje zdanie ale i twoje szanuję i uznaję.

ocenił(a) serial na 3
ghf

Jak już pisałam wcześniej tylko te pierwsze odcinki do mnie przemawiały. Ale wyrażając swoją opinię brałam pod uwagę głównie zgranie ekipy. Masz rację, że pominęłam relację z psem. Aczkolwiek nigdy specjalnie nie zwracałam uwagi na relacje psa z partnerem. Bardziej skupiałam się na roli psa w całym serialu gdyż moim zdaniem jest dużo bardziej ograniczona niż w niemieckiej i innych wersjach. Być może na początku była to też kwestia tego że pies był za mało przeszkolony. Jednakże to tylko gdybanie gdyż się na tym przyznaje nie znam. Ale to tylko moje zdanie i ja także szanuje twoje.

ocenił(a) serial na 10
Jadzix_maniak

Pamiętam też że Bromski się obrażał jak dziecko kiedy Leon żartował dopiero Orlicz lepiej dogadywał się z Patologiem , jak i z Ryśkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones