PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99251}

Komisarz Rex

Kommissar Rex
6,4 7 888
ocen
6,4 10 1 7888
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

TVP pracuje nad polską wersją "Komisarz Rex " TVP zrobiło polską wersję znakomitego serialu "Medicopter 117 "- tzn .serial "Ratownicy" .Jak jest jest efekt TVP - szkoda oglądać polskiej wersji serialu "Medicopter 117 "(wyszedł serial ,którego nie da się oglądać ). Rolę główną w serialu ma zagrać Jakub Wesołowski .
Obawiam się ,że TVP popsuję kolejny kultowy serial !!!

ocenił(a) serial na 8
kobra116

zgadzam się!!! zresztą, urok Rexa to 30% świetnie prowadzony pies/psy, 30% Wiedeń i jego mieszkańcy, 30% charyzmatyczni 'panowie' Rexa (dwaj pierwsi), a jedynie reszta nadaje się do skopiowania - wersja włoska (dałam radę 1 odcinek) była słaba, a znając 'talent' polskich telewizji do masakrowania formatów - będzie KATASTROFA

użytkownik usunięty
kobra116

WTF?! Tylko nie to... Polska nie umie robić seriali, a co dopiero je przerabiać... -_-

ocenił(a) serial na 9

Niestety ,w Polsce są słabe seriale .Mam nadzieję ,żę żadna stacja w TV nie kupi licencji na serial kultowy niemiecki serial "Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei ".Jeżeli jakaś stacja kupi licencje to zrobią z mojego ukochanego serialu "Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei " serial obyczajowy.

ocenił(a) serial na 7
kobra116

Tyle że ta "Cobra Elf" to też straszliwa bajka, i to ciągnięta na siłę przez tyle lat. Drogówka z jednego odcinka autostrady widowiskowo ścigająca różnorakich przestępców z całych Niemiec :D

ocenił(a) serial na 10
andre_

Tylko w tym wypadku wyraźnie widać jak serial się rozwinął na lepsze pod każdym względem przez ostatnie lata...

kobra116

Wiem, że odpowiadam na post sprzed trzech lat, ale mam nadzieję że to odczytasz. Na Kobrę raczej żadna polska stacja nie wykupi licencji, bo niestety ale w naszym kraju nie ma takich autostrad, nie wspominając już o możliwościach nakręcenia takich widowiskowych pościgów samochodowych.

ocenił(a) serial na 10

ZGADZAM SIĘ W 100%! Polacy nie potrafią zrobić dobrego serialu, ani filmu... :(
Włoska wersja Rexa była beznadziejna, ale Rex w polskim wydaniu to już będzie kompletna porażka. Dodatkowo w polskiej wersji roli muszą uczyć się aż trzy psy, w niemiecko-austriackiej grał tylko jeden pies... i o czym to świadczy?
Zamiast kręcić polską wersję mogli by wydać na DVD to co już jest nakręcone.

ocenił(a) serial na 8

Zastamawiam się nad sensem produkowania "kopi seriali" ktore są dobre. Czy nie można mieć swieżego pomysly tylko jechać na czyimś?
Wg mnie nie ma żadnej produkcji tego typu co by dogoniła oryginał nie mowiąc by go przerosła

ocenił(a) serial na 10
boundless

Zgadzam się.
Aczkolwiek czasami ponowne "odświeżenie" starego filmu, daje całkiem dobre rezultaty. Przykładem jest ostatnia ekranizacja książki "Dziwne losy Jane Eyre" Charlotte Bronte z udziałem Michaela Fassbendera. :)

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Niestety trzeba powiedzieć prawdę w oczy. Macie całkowitą rację!!! ;/
Mam nadzieję, że ta przeróbka się nie powiedzie, i nie będziemy musieli oglądać tej "renowacji"...

kobra116

Mam nadzieję,że TVP nie zrobi polskiej wersji ,,Strażnika Teksasu,,bo to już byłoby przegięcie.I to jakie:)A i nawet niech nie zabierają się za ,,Komisarza Rex-a,,.Co oryginał to oryginał!Tak samo jak inni twórcy zagraniczni nie biorą się za nasze polskie filmy i seriale(EKSTRADYCJA,SFORA)tak też my nie powinniśmy brać za ich produkcje.

MARRTINO2011

W Polskiej wersji Strażnika Teksasu, akcja toczyć się będzie w kilku placówkach bankowych. Polski Chuck będzie trzaskać obrotowymi drzwiami, dotykiem jednego palca niszczyć biurka i załatwiać kredyty ... oczywiście bezboleśnie... :D

kobra116

a to czasem nie ma byc to co teraz na polsacie bedzie?? komisarz rozen czy jakos tak?? start 16 sierpnia

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

Polska wersja "Strażnika Teksasu" to byłaby tragedia!Nasi powinni nakręćić kolejny sezon" Pitbulla " .

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

'Komisarz Rozen "{ to jest inny serial niż "Komisarz Rex "

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Ta nieszczęsna polska wersja ma tytuł "Komisarz Alex"...

ocenił(a) serial na 9
NidhoggVrede

Prawda , przedmówca ma rację ,to będzie taki sam hit jak "Komisarz Rozen".Serialu nie zamierzam oglądać !Serial powinien być kręcony w Bielsku- Białej ,a nie w Łodzi.

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Prawdę mówiąc to nie wiem po co kręcić nową wersję czegoś co już jest i jest dobre (czyżby brak pomysłu?), najlepszym przykładem może być włoska kontynuacja tego serialu, która jest po prostu nudna, niby pies ten sam, ale aktor już nie powała, brak tam już tego klimatu z pierwszych odcinków serii...

ocenił(a) serial na 9
NidhoggVrede

Tobias Moretti bardz dobra rola w "Komisarz Rex "

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Tak Tobias był świetny jako pomocnik Rexa, szkoda, że zrezygnował... :-( Zresztą Gedeon także, ale jemu z kolei zamarzyła się kariera w US, z której i tak nic nie wyszło, a mógł pograć jeszcze przez kilka odcinków, szkoda. Obaj byli bardzo sympatyczni, natomiast Caspar Capparoni jakoś nie budzi mojej sympatii...

ocenił(a) serial na 8
NidhoggVrede

Jakub Wesołowski w roli głównej mówi sam za siebie. Polska wersja "Komisarza Rexa", będzie katastrofą którą będzie można porównać jedynie do zatonięcia Titanica, zrzuceniem bomby jądrowej na Hiroshimę i Nagasaki, katastrofą w Czarnobylu i tsunami w 2004 roku. Nie chcę być czarnowidzem, ale sądząc po tym jak TVP zrobiła dwa seriale wojenne "Czas honoru" i "1920- wojna i miłość", to obawiam się że z czworonożnego bohatera mojego dzieciństwa zrobią ciapka, półmózgiego burka będącego w cieniu głownego bohatera pana blondaska Wesołowskiego. A wszystkie intrygi kryminalne i umiejętności tytułowego pieska będą w głębokim cieniu perypetii sercowych głównego bohatera.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Odtwórca komisarz tzn . Kuba Wesołowski to tragedia - są lepsi aktorzy.Polskiej wersji kultowego serialu "Komisarz Rex" nie zamierzam oglądać .

ocenił(a) serial na 10
kobra116

To w Polsce są jacyś aktorzy...?
Przy okazji zapraszam na Rex'owe forum, oczywiście tego prawdziwego serialu:
https://rexu.fora.pl/

ocenił(a) serial na 9
NidhoggVrede

Marcin Dorociński

ocenił(a) serial na 8
kobra116

?????????

christinearron

no żeś się nie pomylił, udało mi się obejrzeć ( nie ukrywam że z wielkim rozczarowaniem) i muszę powiedzieć powiało nudą. Główny bohater Alex gra 3 planową role psa który tylko chodzi i nawet nie szczeka :/ Za to Wesołowski odgrywa swoją role i role Alexa udaje boskiego glinę który spojrzeniem chce niby to przestraszyć a można dostać ataku śmiechu. Facet jest tak irytujący że bardziej się nie da. Biedny psiak wyrolowali go na całego. Powinni mu jakieś odszkodowanie za to dać bo teraz na mieście się pokazać nie może że grał w takim badziewie :/

ocenił(a) serial na 8
kobra116

No i niestety miałeś rację, cop prawda wg mnie takiej tragedii nie ma jak w przypadku wloskiego serialu ( zmogłam az 2 odcinki), ale serial nie powala . Mnie p.Wesołowski nie starszy ale złotowlosa Walach. Pies jak pies - też rewelacji nie widzę.

ocenił(a) serial na 9
boundless

Pies to jedyny plus serialu

ocenił(a) serial na 8
kobra116

Uwielbiam wilki , i faktycznie obejrzałam film tylko dla psa ,moja rodzicielka również :D

ocenił(a) serial na 9
kobra116

Dokładnie!

kobra116

E tam, Alex jest pięknym mądrym owczarkiem :)

W sumie to obejrzałam 2 odcinki dla pieska ;)

kobra116

No i wykrakałeś, totalne gówno nakręcili. Liczyłem po cichu że się rozkręci ale jakoś nie chce.

ocenił(a) serial na 9
tomciowis

Z taką obsadą to bedzie syf

tomciowis

Jak może się rozkręcić, jak w POLSCE nie było dobrego serialu ani filmu od kilkunastu lat (był jeden wyjątek, ale plusem tego filmu była po prostu historia i czas wydania).

kobra116

Ten serial "Komisarz Alex" to tragedia, totalne dno. Polska telewizja ma zero własnej pomysłowości, kreatywności, aby tylko zrzynać z innych krajów i przerabiać kultowe seriale na "własne". Porażka na całej linii, tego się nie da oglądać.

ocenił(a) serial na 10
Majka7_Fire

Oglądałam kilka odcinków Komisarza Alexa i w ogóle mi się nie spodobał. A ostatnio zaczęłam oglądać Rexa i mogę z żalem stwierdzić, że wszystkie odcinki Alexa, które oglądałam są wierną kopią Rexa. Jeśli polscy twórcy chcieli zrobić podobny serial to moim zdaniem powinni nie kopiować scenariusza!

ocenił(a) serial na 9
joanka288

To w Polsce tylko potrafią ( kopiowanie scenariusza ) ........

ocenił(a) serial na 10
joanka288

Ale w tym rzecz, że sami nie potrafią nic wymyślić... :)
A przy okazji, jak Rex grał, to miało się wrażenie, że naprawdę sam myśli i podejmuje decyzje, natomiast ten nieszczęsny Alex to tylko dodatek do planu. Gdyby wpuścić tam kota może wreszcie zaczęłoby się coś dziać? :)

ocenił(a) serial na 9
NidhoggVrede

To jest pomysł z kotem w serialu.... jestem za !

użytkownik usunięty
kobra116

Komisarz Alik ?

ocenił(a) serial na 8
kobra116

Polska wersja jest tragiczna. Jeszcze główną rolę gra ten laluś Wesołowski, aż strach pomyśleć jaki jeszcze serial przerobią (choć mam nadzieję, że dadzą już sobie spokój i wymyślą coś własnego).

ocenił(a) serial na 10
bozo777

Gdyby mogli to by już wymyślili... :(

ocenił(a) serial na 9
bozo777

Modlę się by Cobra 11 nie zrobili polskiej wersji toż,to byłaby hańba..........

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Myślę, że nie stać by ich było na to aby zniszczyć tyle samochodów... :)

ocenił(a) serial na 7
NidhoggVrede

Ja się gorąco modlę aby komuś nie strzeliło do głowy robić House'a w wersji polskiej...to by dopiero było...nawet nie wiem jak to nazwać bo sobie nie wyobrażam takiej sytuacji ale u nas niestety wszystko jest możliwe, taki kraj -.-

ocenił(a) serial na 9
susane

Szczerze wątpię by zrobili polską wersję House'a ( TVP nie pieniędzy na nic........a na serial tego tego typu tym bardziej nie ma pieniędzy).House'a lubię

ocenił(a) serial na 7
kobra116

w Ranczu już zrobili odcinek stylizowany na House'a chodź to akurat było zabawne; żona wiejskiego lekarza zafascynowana amerykańskim serialem, chciała zrobić z niego swojego House'a ;) ale jak by mieli już tak na poważnie to zrobić to by chyba fani [H] roznieśli tą budę TVP na cztery strony świata ;)

ocenił(a) serial na 8
kobra116

Komisarz Alex - jako że jest to zwykły plagiat (nawet nazwy nie potrafili wymyślić) zasługuję na ocenę 1, bo jest to nieporozumienie!

ocenił(a) serial na 8
Cililing

Seriale, których polską wersję może zrobić telewizja......czyli jaki serial jeszcze spieprzyć:

- Aniołki Charliego

- Gliniarz i prokurator

- Columbo

- CSI Las Vegas, Miami, Nowy Jork ( u nas bedzie pewnie CSI Przuszków, Sopot, Warszawa)

- Hoży doktorzy

- Dwóch i pół

- M.A.S.H

Które obstawiacie ?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Jakoś nie wyobrażam sobie "Dwóch i pół" w polskiej wersji. To byłaby dopiero porażka!!! MASH raczej nie pasuje do polskich realiów, małe szans, że ktoś się za to zabierze. Natomiast do listy dorzuciłaby jeszcze "Pamiętniki Wampirów"... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones