PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99251}

Komisarz Rex

Kommissar Rex
6,4 7 888
ocen
6,4 10 1 7888
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

Zajebiste, nie to co ta polaczkowata podróba z Alexem

użytkownik usunięty
barry4500

w pełni się zgadzam. wkurza mnie to, że większość polskich seriali jest zżynana od obcych, a nasi nie potrafią wymyślić nic oryginalnego.

Raz przypadkowo włączyłam Rexa i obejrzałam kawałek odcinka o kolekcjonerze lalek, a później podrobioną wersję Alexa(cały czas się śmiałam na Alexie):D Jak to było? Aniusiu, Aniusiu chodź do mnie(i te wabienie lalką):D

użytkownik usunięty
marianna12345

haha ;pp Alex to bardziej komedia niż kryminał xd

ten odc był słaby ale np krwistoczerwone róże czy diagnoza morderstwo są porównywalne do orginału

użytkownik usunięty
ghf

Oglądałam obydwa. Jak dla mnie kom. Alex nigdy nie dorówna Rexowi. ;)

dla mnie też nie dorówna ale są odc w których pomysły lepiej się podobają w Kreistoczerwonych różach Rex tylko jechał windą na dół a Alex wykonał swietny skok i Królikowski lepiej zagrał profesora a w odc diagnoza morderstwo jak Orlicz położył gościa z bani też było fajne , lub jak w odc zemsta At zastrzeliło tego typka ogólnie seriał dużo słabszy od orginału ale nie które pomysły mogą lepiej się podobac odc z Wesołowskim mają u mnie 3 a z Orliczem 6 po nawet jakościowo się poprawiły i, a Rexa ogladam od 1998 roku

ghf

podobno włosi przyjmują że ten gbur Fabbri podobno Dostał Rexa po Moserze i według nich Brandtner i Hoffman nie istnieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones