PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607351}

Komisarz Rex

Il commissario Rex
7,1 591
ocen
7,1 10 1 591
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

Oni są pop*****leni ! Znowu uśmiercają partnera Rexa ! Obejrzałem z Ruskim lektorem 2
odcinek 14 sezonu i tam ginie Lorenzo i zastępuje go jakiś tam fajfus. Czy Rex na prawdę musi
mieć co chwilę innego pana ? !

ocenił(a) serial na 10
Kranich94

Może Kaspar Capparoni zrezygnował z roli i nie mieli innego wyjścia...

Monia1210

Może, tylko dziwne że przeczytałem gdzież że jego następca też odejdzie gdzieś koło 17 sezonu, schemat podobny do tego z austriackiej wersji, Lorenzo seri 11-14 , Moser 1-4 ;-)

ocenił(a) serial na 10
Kranich94

Faktycznie... śmierć Mosera to był cios poniżej pasa, ale i Lorenzo też szkoda :(
Jaki aktor zastąpi Lorenzo?
I wiesz może jak zakończyli serie z Brandterem i Hoffmannem?

Monia1210

aktor - Ettore Bassi w serialu będzie jako Komisarz Davide Rivera en. wiki pedia. org/wiki/File:Ettore_Bassi .jpg tu masz zdjęcia jak w serialu będzie wyglądał. Co do komisarzy Brandtnera i Hoffmanna to po prostu zniknęli nie było powiedziane co się z nimi stało :-/

Kranich94

*usuń jeszcze spacje wszystkie z linku

Kranich94

Nie. Odcinki ze śmiercią Brandtnera i Hoffmana zostały nakręcone tylko w językach Niemieckim i Austriackim...
Podobno Hoffman został zamordowany, a Brandtner zginął w wybuchu bomby...
A co się stało z Lorenzo to ja nie mam zielonego pojęcia...
A czy ktoś mi prześle link bym mogła obejrzeć jak zginął Lorenzo?
Bo na Youtube nie ma... :(

Sarabina1

na wrzucie jest śmierć fabriego w pisz w googlach Komisarz Rex i tam w zakładce wideo też to jest a teraz kilka słów Nie lubiłem Fabriego był strasznie niesympatyczny i gburowaty na szczęsćie wyleciał w powietrzew samochodzie pułapka i od 3 odc 14 sezonu zastąpił go Rivera który wniusł do serialu kumplowską atmosferę niestety sezon 15 był znim ostatni odc12 kończy się normalnie zakończoną sprawą a od 16 sezonu będzie inny komisarz Marco Tarzani nie wiadomo co z Riverą . oglądam rexa od 1998 roku i lubiłem każdego komisarza oprucz tego gbura Fabriego ba Nawet Wesołowski w Alexie był lepszy a Pawlicki to się nie mówi ( nie jestem nastolatkiem najaranym Wesołowskim poprostu stwierdzam fakty) . Nikt nie jest gorszy od Fabriego a to jego brawo mistrzu doprowadzało mnie do szaleństwa niestety jestem nowy i nie wiem jak dać link bo zkopiowałem i nie chciało wysłać.

Kranich94

orenzo był chamski gburowaty kto tak zwraca się do psa szanowany do tej pory owczarek został popychadłem , a te jego teksty do Moriniego , Dobrze że był Rivera bo Ten Terzani co jest teraz to jest średnil

Monia1210

generalnie każdy aktor który był opiekunem Rex'a i rezygnował z serialu - musiał umrzeć (bo nie odszedł by z ekipy bez psa DECYZJA PRODUCENTÓW SERIALU) i zawsze osierocony Rex dostawał nowego opiekuna. Moser->Brandtner->Hoffmann ---->Fabbri ---> Rivera ---> Pietro Terzani (pojawi sie od koniec sezonu 15 zastąpi Riverę)

Jest odcinek ze śmiercią Brandtnera ale był emitowany tylko raz w Austrii i stwierdzono ze jest zbyt brutalny - i wiecej emisji nie było... ani dystrybucji (na DVD) Brandtner ginie w eksplozji w budunku w czasie sledztwa- >ginie tak samo jak jego pierwszy pies (Arco).

W serii włoskiej jest "rozmowa" że "Alex i Marc" nie żyją [seria traciła popularność i 10sezon nie został dokończony] ale śmierć Marca nie jest wyjasniona -- to tyle co wiem

użytkownik usunięty
kira_12

a wspomniano coś o Boecku?

W następnej serii zastąpiła go kobieta, a został tylko Kunz.

Po odcinku śmierci Alexa ---> był odcinek "Promotion Bock" (równiez emitowany tylko raz w Austrii i Niemczech)----> gdzie Christian dostał awans---> ale nie chciał zajmować miejsca Alexa w zespole i odszedł z zespołu.
W ten sposób został tylko Kunz i Rex.



Źródło informacji: wikipedia REX chien flic (fr.wikipedia.org/wiki/Rex,_chien_flic)

użytkownik usunięty
kira_12

dziękuje - gdybyś miał może jakikolwiek obraz z odcinka z Brandtnerem, o którym wyżej wspomniałeś proszę o info. Pzdr

zapraszam na forum
rexu.fora.pl

jedna użytkowniczka napisała do SAT1 (wymijajaca odp bez konkretów czy odcinki istniały) i obecnie czekamy TAM na odp z ORFu (w planach ewentualne szukanie przez innych współproducentów...poza SAT1 i ORF)

Monia1210

Lorenzo był chamski gburowaty kto tak zwraca się do psa szanowany do tej pory owczarek został popychadłem , a te jego teksty do Moriniego , Dobrze że był Rivera bo Ten Terzani co jest teraz to jest średni

Kranich94

jaki fajus Davide jest sto razy lepszy od tego gbura

ocenił(a) serial na 9
ghf

Wiecie co śmiem napisać że Davide był na równi z Alexem może nawet lepszy, również troszczył się o Rexa, uczył go a jednocześnie pozwalał mu psocić. Nigdy nie wybaczę scenarzystom że zrezygnowali z Rivery

Cherry21

zgadzam się w pełni jak można lubic Fabriego

ocenił(a) serial na 9
ghf

Widzę że mamy podobne zdanie na tent temat jak dla mnie Fabri był gburem traktował Rexa i swoich pracowników w sposób opryskliwy, jedyny odc z nim który mi się podobał to ten w którym Rex go zasłonił. Wtedy widać było że L przejawia jakieś ludzkie uczucia, i te jego genialne przebłyski i analizy. Potem niestety znów było jak zawsze, ciągle się wymądrzał i krzyczał na Moriniego a zakochaną w nim Katię traktował jak ścierkę do podłogi.
Ja nie wiem jak oni z nim wytrzymywali, nie wspominając już o tym że Rex od niego nie uciekł, chociaż nie powiem śmierć miał straszną,
Jak na Lorenzo nie mogłam patrzeć tak na odc z Davide czekam z niecierpliwością

Cherry21

może jesteś tą samą osobą z Forum o Rexie dla tego mamy podobne zdanie

ghf

też Cherry

ocenił(a) serial na 9
ghf

jestem tam zarejestrowana ale mam inny nick a ty?

Cherry21

a ja kamil z tego forum

ocenił(a) serial na 9
ghf

aha ja sara21 to trafiliśmy na siebie nawet na filmwebie :)

Cherry21

tak fajnie

Kranich94

Następnym razem oznacz temat jako SPOILER !!

Valenciaa

Lorenzo Fabri zginął na oczach Rexa w samochodzie w którym była bomba. http://www.youtube.com/watch?v=D1O3uDcNASc

Kranich94

Też mnie to wkurza, co chwilę uśmiercają każdego kolejnego komisarza... a z Alexem i Markiem to oficjalnie po prostu "zniknęli jak gdyby nic", a nie umarli. Co z tego, że jest jakaś tam specjalna edycja, jakaś wersja reżyserska z ich rzekomą śmiercią. Ale to można traktować jako alternatywne zakończenie i oficjalnie te wersje się dla mnie nie liczą.

trancefan1986

Dokładnie to jest tak nie wiadomo co stało się z Alexem i Marciem ich postacie wyparowały , pisałem to aktora grającego Alexa czy to prawda że istnieje jakaś wersja z jego śmiercią ale on odpisał że to nie prawda. Co do Hoffmana to serial zakończyli z powodu słabej oglądalności , ale główny scenarzysta powiedział że był scenariusz odc w którym Marc ginie. Potem Włosi przejęli serial wymazali z kanonu Alexa i Marca uznają że Lorenzo dostał Rexa po Moserze. We włoskiej wersji też Rivera znika i nagle zastępuje go Terzani.

ghf

A widzowie nie lubią jak za dużo jest takich częstych zmian... Widz przyzwyczaja się do pewnych postaci i nie chce z nią zrywać.

trancefan1986

Tak ale nawet jak aktorzy już nie chcieli grać i nie mogli nakręcić odc ze śmiercią bohatera mogli to słownie opowiedzieć przez jakąś postać a tu 3 opiekunów psa wyparowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones