PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 012
ocen
8,7 10 1 137012
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

czy na tym serialu i na tym odcinku była wzorowana mapa do Call of Duty?? mapa Carentan na
multyplayer??

thompson19982

Jak było z Carentan dokładnie nie wiem. Ale na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że twórcy CoD'a BARDZO inspirowali się tym serialem. Niektóre momenty w grze były wręcz identyczne jak fragmenty serialu.

donmaslanoz14

też to zauważyłem, albo drugi chyba odcinek to taka byla misja w Codzie z niszczeniem Flak 88 :)

thompson19982

Przedwczoraj obejrzałem odcinek, a dzisiaj zagrałem w ten poziom. Identico. :)

ocenił(a) serial na 10
donmaslanoz14

Dodatek United Offensive, bodajże do CoD 1 jest bardzo wzorowany na tych 3 odcinkach zimowych. (nie chce mi się sprawdzać tytułów)

Nie było identycznych scen, ale twórcy gry wsadzili tam charakterystyczne okopy. No i prawie identyczną scenę, gdzie Niemcy zaatakowali tą ich kampanie E. (scena, gdzie żołnierz dostaje kulkę w szyje i nie mogą go zabrać, bo teren jest bardzo ostrzeliwany)

thompson19982

w Codzie bylo duzo inspiracjii. Ja no widze tez duzo podobienstw do Szeregowca Ryana

polska9999

no desant w CoD 2 na Omaha

ocenił(a) serial na 10
thompson19982

Desant na Omaha był chyba raczej w Medal of Honor

ocenił(a) serial na 10
thompson19982

w Battlefield 1942 masz np. Operacje market garden

ocenił(a) serial na 10
piotr19940

Przecież to jest chyba racjonalne, że gry i filmy o tematyce II Wojny Światowej mają te same bitwy, wydarzenia, operacje ;)

ocenił(a) serial na 10
Radziowaty

no wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones