PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630192}

Koniec defilady

Parade's End
7,3 3 419
ocen
7,3 10 1 3419
Koniec defilady
powrót do forum serialu Koniec defilady

hej, znalezliscie moze polskie napisy do tego serialu? mam tylko do 2 odcinkow, reszta po angielsku i niby wszystko w porzadku, ale slownictwo jest jednak specyficzne i nie zawsze wszystko ogarniam

ocenił(a) serial na 8
degrengolaada

Ja posiadam napisy do odcinka 2,3,4.Niestety pozostałych napisów nigdzie nie ma ;/

kraverkid

Dalej do pierwszego i ostatniego odcinka nie ma napisów ? :/

degrengolaada

Nie do pierwszego odcinka nie ma. Moja ukochana Żona uwielbia tego typu produkcje, i tłumacze dla niej na własna rękę. Faktycznie, jest ciężko.

ocenił(a) serial na 8
pegaz_filmweb

http://freedisc.pl/Viola_up,d-347118,Koniec%20Defilady%20-%20Parades%20End%20Lek tor%20PL
Na tej stronie są napisy do wszystkich odcinków.

Ronnie1008

ja nie widzę tutaj napisów, są tylko odcinki z lektoem

pegaz_filmweb

Można znaleźć ten serial z lektorem, więc napisy tym bardziej. :)

shanti1993

Nie, tam nie ma napisów! Powiedziałem Żonie, że nie ma nigdzie polskich napisów, i ja sam to przetłumaczę. Chciałem się wykazać! Nie dam jej filmu z lektorem. Chyba nie uwierzy że podłożyłem głos... Tłumaczenie jest żmudne, jestem dopiero na 20 minucie.

ocenił(a) serial na 8
pegaz_filmweb

Ja to przetłumaczę.

komunistka

Dziękuję ślicznie, ale już kończę.

ocenił(a) serial na 8
pegaz_filmweb

I tak to przetłumaczę, bo jak widzę większość polskich napisów to mam ochotę na seppuku.

komunistka

A czy.... hmm... jakby to powiedzieć..... dałoby radę, abyś... no wiesz, przeglądnęła to, albo zrobiła korektę?

ocenił(a) serial na 4
pegaz_filmweb

Witam serdecznie :) Czy tłumaczenie napisów dobiegło końca? Dalej nie mogę nigdzie znaleźć napisów do 1 i 5 odcinka. Jeśli nie obejrzę z angielskimi, choć z polskimi byłoby łatwiej :)

komunistka

mogłabym Cię prosić, żebyś mi podesłała napisy do 1 i 5 odcinka? Mój angielski jest niestety szczątkowy...
Dziękuję

limajka

Udało Ci się zdobyć te napisy do 1 i 5 odcinka? :)

ocenił(a) serial na 8
degrengolaada

hmmm, a ja mam zagadkę
na gryzoniu można ściągnąć tak dziwnie, 2 części, ale one mają po 1 godzinę i 30 minut, z tego co widzę to są też odcinki - 6 sztuk i mają po 44 minuty, wychodzi na to, że te 2 częsci po 1,30 nie oddają wszystkiego :( zrobili miniserial na 6 odcinków i skrót na 2 x 1,30?

ocenił(a) serial na 8
sun_luna

oki, powyższe nieważne, są dwie części po 3 godziy :)
hura!

ocenił(a) serial na 8
sun_luna

p.s z lektorem :)

ocenił(a) serial na 7
sun_luna

witam gdzie mogłabym obejrzeć ten serial z lektorem bądz napisami, bo niestety link który został tutaj podany nie działa :( na zalukaj jest tylko jeden odcinek przetłumaczony na możliwych 5, proszę o pomoc ;-)

ocenił(a) serial na 8
9alexxandra9

on line nie znalazłam, jedynie na gryzoniu, podzielone na dwie części

ocenił(a) serial na 9
9alexxandra9

Zdecydowanie za free serial z lektorem znajdziecie na stronie seansik;) milego oglądania - POZDRAWIAM:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones