PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852892}

Kontrola

7,6 4 293
oceny
7,6 10 1 4293
6,6 5
ocen krytyków
Kontrola
powrót do forum serialu Kontrola

Drewno bez dna

ocenił(a) serial na 3

Nie rozumiem, nad czym tu zachwyt. Przecież idea tego serialu schodzi na dalszy plan, od chwili kiedy widz skapnie się, że cała akcja włściwie jest o niczym. Dwie dziewczyny na przemian na siebie patrzą, niby się w sobie zakochują (choć zero tam chemii), jedna z nich to kwintesencja zazdrości i egoizmu, a druga to nic tylko niezdecydowanie i mdłość po prostu. Aktorki marnie grają, na prawdę, gdyby nie opis nie wiedziałabym co oglądam. Zero akcji, zero problemów, zero fabuły. Gdyby ten scenariusz miał choć jeden główny zarysowany i rozwinięty wątek, np moze historie jednej z dziewczyn, nie wiem, jej obecne zmagania sie z opinia innych, akceptacja rodziny, wsparciem przyjaciol, albo element nie związany z homoseksualizmem, no po prostu coś co można by było odnieść do fabuły w tym całym serialu. To wszystko co się tu "odegrało" jest o niczym, jw. Masakra jednym słowem. A gra tych dziewczyn to po prostu drewno, nie wiem skąd one są, chyba z castingu z agencji reklamowej.
Taka moja opinia. Żałuje, że obejrzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones