PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852892}

Kontrola

7,6 4 287
ocen
7,6 10 1 4287
6,6 5
ocen krytyków
Kontrola
powrót do forum serialu Kontrola

Zaje**sty

ocenił(a) serial na 10

Serial jest krótki także można go obejrzeć w niecałą godzinę. Dla mnie bombowy, gra dziewczyn bardzo dobra, widać pożądanie i emocje. Ma się wrażenie że część Ciebie jest w tym serialu.
Zresztą aktorka grająca Natalie bardzo ładna kobieta :) przyjemnie się ogląda ;)

Anita1991

GDZIE MOGĘ ZOBACZYC ZE FREE ONLINE?

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Sezon 1 szy jest cały na youtube : https://www.youtube.com/watch?v=XdiA90r8sGI

Anita1991

Tak wiem a kiedy będzie 2dostepny za free?

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Z tego co wiem to 2gi sezon jest już dostępny tylko na tvnplayer. Wątpie żeby ktoś go wstawił na youtube. Hmmm teraz sprawdzałam to ostatni odcinek ma być wyemitowany 30 grudnia, więc moja rada jest taka że na nowy rok wykup sobie za 8zł playera (na miesiąc to jest), na spokojnie obejrzyj i potem zrezygnuj.

Anita1991

Niby za rok 49 zl i sie oplaca ale po pracy czlowiek zmeczony i czesto jak cos oglada to nic z tego nie rozumie

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Wiesz ja Ciebie rozumiem bo ja też pracuję i to na 3 zmiany i każdy serial dla mnie jest ciężko obejrzeć. Tylko że te odcinki 2 sezonu mają po 10 minut, to tak naprawdę można do szybkiej kawy to obejrzeć.

Anita1991

W sumie tak a teraz swieta i kasa idzie na jedzenie a niestety wszystko coraz drozsze i przeraza fakt ze umieraja coraz mlodsi po szczepieniach:((

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

No wiem teraz takie niepewne czasy nastały. Ja mogę jedynie (jak będziesz chciała) od siebie napisać streszczenie jak już obejrzę wszystko.

Anita1991

Ok:))

Weronka90

https://filman.cc/serial-online/4470/kontrola
tu spróbuj

adrianna19933

A za ponoca jakiego linku ogladac?

Anita1991

jest może juz 3 sezon online za free?

ocenił(a) serial na 7
Anita1991

Właśnie obejrzałem cały pierwszy sezon w całości.Serial dobry,tylko przez to że odcinki są aż tak krótkie,to miałem uczucie jakbym oglądał urywki fabuły z jakiegoś innego serialu.Ale ogólnie całkiem spoko,Natalia faktycznie śliczna dziewczyna ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Majka też niczego sobie :)

ocenił(a) serial na 7
zubon28

Fakt może być,ale ta druga śliczniejsza ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Jak doceniam urodę Natalii, tak po dłuższym obyciu z serialem to Majka wygrywa :3 nie wiem czemu :)

Anita1991

choć 2 i 3 sezon mocny spadek w dół

Weronka90

Beznadziejny jest ten serial jaka tu relacja miłosna ??? Jedna drugą zdradzała z facetem, potem zaszła w ciąże nie wiadomo z kim, to tamta ją kopnęła w tyłek. W międzyczasie Natalia co rusz jest z inna dziewczyną. Dla mnie tak nie wygląda love story i szczerze pisząc taki serial bardzo źle przedstawia świat lgtb, ale to moje zdanie i nie każdy musi się zgadzać.

F_A_N_T_A_Z_J_A

no niby tak ale 4 sezon powstał niewiadomo po co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones