PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488742}

Korespondent

8,2 19
ocen
8,2 10 1 19
Korespondent
powrót do forum serialu Korespondent

Oglądałem ten cyko reportaży na tvp2... Teraz szukam tego materiału by ponownie obrjrzeć......jest to dla mnie bardzo ważna sprawa......ma może ktoś jakiś link by zobaczyć to w sieci lub do zakupu jakiegoś dvd???????jeśli zostało wydane......bardzo proszę o kontakt....
Pozdrawiam
Maksym eduk(A)tor Krawczyk

edukAtor_artZ

Ja rowniez sie przylaczam, kiedys pytalam sie o to na jakims forum, odezwal sie do mnie tworca tego filmu :) Niestety nie mieszkam w Warszawie, ale jak ty mieszkasz mozesz sie do niego odezwac a on bodajze ma mozliwosc przegrania wszystkich odcinkow

seawoman

A teraz ten serial leci na tvp historia.

seawoman

Witaj,
Dzięki za odpowiedź... Nie mieszkam w warszawie ale z chęcią pojadę tam po taki materiał...
Wiem że leci na TVP Historia tylko że nie zabardzo mam czas na telewizje....
Mam prośbę masz jakiś namiar na twórcę tego filmu....z Chęcią bym się z nim skontaktował............pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
edukAtor_artZ

też szukam i jak narazie znalazłem tylko 3 odcinki, są świetne i jestem w szoku że tvp woli dawać jakieś sieczkowate seriale zamiast tak dobre dokumenty

ocenił(a) serial na 10
edukAtor_artZ

Też szukam odcinaków tego najlepszego polskiego cyklu reportażowego. Dajcie znać czy udało się coś znaleźć.

ocenił(a) serial na 10
dogger007

na jednym z chomików regularnie są dodawane odcinki już jest ponad 15 jak co piszcie na pw :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones