PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870591}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
5,2 1 000
ocen
5,2 10 1 1000
Koszmar minionego lata
powrót do forum serialu Koszmar minionego lata
Gloogle

Zgadzam się. Liczyłem na fajną nową wersję i zacząłem oglądać z chęcią, ale po pierwszym odcinku zrezygnowałem. Rozumiem, że zamierzeniem było pokazanie "zepsutej młodzieży", ale nagromadzenie wulgaryzmów i emocjonalnej płycizny bohaterów mnie przerosłow. Przy pierwszych kilku żartach o seksie się zaśmiałem, ale potem zrobiło się to nudne. Ale jeszcze większy zarzut to ten o brak realizmu. Tak, wiem, że to horror, ale horror jest dla mnie straszny i ma w ogóle sens wtedy, gdy mogę się jakoś wczuś w bohaterów, gdy wydają mi się oni wiarygodni. A tutaj? Prawie wszyscy aktorzy i aktorki są ponadprzeciętnie atrakcyjni. Dziewczyny wyglądają bardziej jak koleżanki z agencji modelek niż towarzystwo z lokalnej szkoły średniej. Rodzice wyglądają jak starsi bracia/siostry swoich dzieci, bez sensu dobrano ich wiekowo. Te wątki o seksie i dragach są tak nachalne, że nie wierzę, że normalni ludzie w tym wieku by się tak zachowywali. No i jeszcze pod koniec pierwszego odcinka okazuje się, że całe to patologiczne towarzystwo ma świetne oceny i wybiera się na najlepsze amerykańskie uniwersytety! No po prostu tego nie kupuję.

ocenił(a) serial na 6
tiglathpileser

"A tutaj? Prawie wszyscy aktorzy i aktorki są ponadprzeciętnie atrakcyjni. Dziewczyny wyglądają bardziej jak koleżanki z agencji modelek niż towarzystwo z lokalnej szkoły średniej"

Akurat ten argument jest bezsensowny, a w filmie co było? Sarah Michelle Gellar, Jennifer Love Hewitt, Ryan Phillippe - wszyscy bardzo atrakcyjni, jedna z głównych charakterystycznych cech slasherów to właśnie ponadprzeciętnie atrakcyjni głupi młodzi ludzie którzy są szlachtowani.

tiglathpileser

Obejrzałeś tylko jeden odcinek, więc możesz tego nie wiedzieć, ale należy jeszcze dodać, że cały serial jest przesiąknięty homoseksualizmem.

miotacz plomieni

No i co z tego homofobie?

miotacz plomieni

Dzięki, to mnie zachęciło :) Teraz na pewno obejrzę.

tiglathpileser

Slasher, produkcja remake, Hollywood, serial, 21 wiek, mega moje ulubione słowo "twist", czyli odwrócenie akcji, nie.
Bezmózgowie sięga zenitu, poprawność polityczna, ale brak podstawowej prawdy historycznej, anomalie intelektualne się tak dzieją w tym kraju (czytaj Polsce), że naprawdę nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, totalnie abstrahując od konkretów, w tym momencie nic mnie nie zdziwi

tiglathpileser

To nie horror, tylko slasher. Dlatego nie jest straszny ;)

ocenił(a) serial na 8
Gloogle

obejrzyj serialowy Krzyk ktory ma ponad 7 na filmweb to pogadamy o masakrze intelektualnej heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones