PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143966}

Kot w butach

Nagagutsu wo Haita Neko no Bōken
7,8 249
ocen
7,8 10 1 249
Kot w butach
powrót do forum serialu Kot w butach

Custo i spółka

ocenił(a) serial na 8

To była jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa. Aż dziwne, że tak mało osób pamięta tę bajkę:(
No, ale co tam. Pamiętam, jak Japońce wymawiali takie słówko, które brzmiało jak "kuryła" (bajka była bodajże z lektorem, a w tle nawijali po japońsku). Z siostrą potem ciągle gadaliśmy "kuryła", a matka myślała, że przeklinamy:D
http://www.youtube.com/watch?v=fdWEoau2T70&feature=related - niedawno dodali na Youtube

ocenił(a) serial na 8
kRis

Ja ją pamiętam! Także uwielbiałem ją w dzieciństwie i sledziłem każdy odcinek. Do dzisiaj zapamiętałem odcinek z małą syrenką :)

kRis

Ja też jestem fanką tej bajki
Czy ktoś wiek gzie mozna kupić lub ściągnąć przez internet. Z góry thx :))

ocenił(a) serial na 10
kRis

Pamiętam do dziś odcinek z dziewczynką z zapałkami (to był odcinek ostatni, prawda?!) - siedziałam pod stołem i strasznie ryczałam. Taką traumę w wieku 5 lat zrobiła mi ta przeGenialna bajka;) Do dziś nie mogę jej zapomnieć. Szkoda, że teraz w tv się takich rzeczy nie serwuje;(

ocenił(a) serial na 10
Eeve

kot w butach Kusto...uwielbiałam to jako mała dziewczynka.do dziś mam kasetę z odcinkami.

kRis

To moja najukochańsza bajka z dzieciństwa, pamiętam, że nie mogłam obejrzeć paru odcinków, bo musiałam iść do szkoły i tak bardzo za każdym razem płakałam...
A ostatnio znalazłam na starej kasecie jakieś 2 odcinki przypadkiem. Ależ miałam radochę!:D

ewusekr

ja mam 26 odcinków na dvd stare dobre czsy

robaczek1988

:O
Nie mógłbyś gdzieś tego wrzucić na stronę, czy cokolwiek?
Szukam tego już bardzo długo, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć, a bardzo mi na tym zależy...

sttrawberry

TYLKO MAM NA DVD

robaczek1988

Jeśli jeszcze jesteś w posiadaniu wszystkich odcinków, proszę skontaktuj się ze mną. Bardzo zależy mi na tym serialu. Sam mam 3 kasety VHS (12 odcinków, w tym 8 dostępnych na youtube).
Z góry dzięki!
Mój mail: janakirschner@interia.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
crismin

hej i masz już serię??na necie szukałem i są tylko 2 odcinki,na kasetach miałem około 10 odc więc może poszukam w wolnej chwili i przegram to jakoś,jeśli znajdę oczywiście.

ocenił(a) serial na 9
karolxx

Mam kilka odcinków. Odezwij się do mnie:) Może masz ciekawego to też sie wymienimy.

robaczek1988

ja też chce prosze opoblikować szukam tych odcinków od wielu lat znalazłam tylko niektóre.Ta baja jest tak dobra

kRis

jeden odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=rpQl3D3vvns

do ludzi wyżej: zamiast wymieniać się odcinkami w tajemnicy udostępnijcie je w internecie tak jak ja to właśnie robię. Sam wiele lat szukałem niektórych bajek i nikt mi nie pomógł bo jak ktoś ma jakieś unikaty to nikomu ich nie udostępnia, ja taki nie jestem. Możecie uszczęśliwić wielu ludzi

użytkownik usunięty
lesiu234

ja mam na vhs te bajke, tylko w wersji filmowej, pamietam ze byl jas i malgosia, tylko tyle, odtwarzacz mi niestety neid ziala i szukam na internecie wlasnie, bajka byla wspaniala, nawet nie wiedzialam, ze to japonska i w wersji serialowej^^

ocenił(a) serial na 10
kRis

ja pamietam te bajke:) swietna byla, jest i bedzie:) jesli chcesz powspominac dobre stare czasy dziecinstwa to zapraszam na to forum:)

http://www.filmweb.pl/serial/Dwa+%C5%9Bwiaty-1995-36059/discussion/Rocznik+88+-+ Seriale+dzieci%C5%84stwa,1654300#post_9765822

pozdro:)

GustGustaw85

Ja również pamiętam tę bajkę z czasów mego dzieciństwa. Wciąż jeszcze mam w pamięci piosenkę z czołówki tego serialu. Był on chwilami naprawdę groźny i jako dziecko bardzo się go bałem, zwłaszcza odcinka z Draculą, jednak ogólnie bajka jest po prostu wspaniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones