Królestwo zwierząt
powrót do forum 2 sezonu
ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Dla mnie rewelacja. Klimat jest niesamowity. Smurf genialna. Ciekawy jestem co oni wymyślą nie angażując jej, pewnie ktoś skończy w więzieniu, ona jedyna trzyma wszystko w rydzach. No ale zobaczymy co będzie dalej.

dawid2385

No, ciekawe, co nowego wymyślili scenarzyści, żeby się nie powtarzać. Czuję, że może się to coraz mocniej kręcić wokół młodego. A o Smurf można pisać i pisać.......;)

pogodno_2

I co dalej ? W sensie 2 odcinki były, drugi był 6.06.2017 - trzeci chyba gdzieś widziałem na jakiś piratach mi mignął, ale napisów brak :/

RealKalps

Ja widziałam trzeci z napisami. Oj, się rozkręca, oj ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Póki co, trzyma poziom..

sweet_anger

Trzyma. Bałam się trochę o ten drugi sezon, ale z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

dobre ...................polecam

dariuszrene

W połowie sezonu.....pełna zgoda ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Tak jak już ktoś napisał - drugi sezon lepszy niż pierwszy.
Co do postaci, to młody jakoś mnie odrzuca swoją bułowatą fizjonomią.
Ale taki prawdziwy negatyw to Buz, tak więc cieszy, że oberwał od swojej panny i jej brata ( oczywiście wyżyje,
bo inaczej być nie może .p

mateusztt

Zadziało się, to prawda. Ja się cieszę, że można po bardzo przeciętnym pierwszym sezonie tak podnieść jakość drugiego, że buty spadają. Z tym większą przyjemnością czekam na kolejny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones