PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760544}

Królowa jednej nocy

Gecenin Kraliçesi
7,3 1 031
ocen
7,3 10 1 1031
Królowa jednej nocy
powrót do forum serialu Królowa jednej nocy

Po pierwszym odcinku myślę że to będzie bardzo fajny serial. Gra tu nawet aktorka Meyrem Uzerli która wcześniej grała niezapomnianą rolę sułtanki Hurrem w serialu Wspaniałe Stulecie.
Więc tym bardziej chcę zobaczyć jak ta historia potoczy się dalej.
A WY CO MYŚLICIE O TYM SERIALU?????

fantometka

Ja nie przepadam za tureckimi serialami, których akcja dzieje się współcześnie (wolę chociażby WS i WS-SK), ale pierwszy odcinek "Królowej..." nie był zły. Podobno w samej Turcji nie został dobrze przyjęty, za to w innych krajach już lepiej. Jak znam uwielbienie dla Meryem w Polsce, u nas też się spodoba.

użytkownik usunięty
Morska_Bryza

Nie dziwię się że został tam słabo przyjęty bo przypomina jakieś brazylijskie romansidło. Najgorsze jest jednak to że wciąż jest lepszy od polskich "seriali".

No, jak tak porównać z "M jak Miernota"...

Morska_Bryza

Poziom ten sam.

fantometka

Pierwszy odcinek był bardzo taki sobie, ale dalej będzie znacznie ciekawiej. Przejrzałam sobie pierwsze 10 odcinków po turecku. Wprawdzie niewiele zrozumiałam, ale... będzie się działo. Szkoda tylko, że gra Meryem w tym serialu pozostawia wiele do życzenia. Nic dziwnego, że Turcy nie wpadli w euforię. Ten serial wielu oglądało dla niej, a ona w nim gra słabo. Wolę postacie Kartala i Aziza. To oni trzymają ten serial.

ocenił(a) serial na 5
kazaam18

No, ale czego oni wymagają od roli Meyrem? Że będzie robiła te swoje minki jak w WS? Oczywiście ja bardzo ją chwalę za rolę Hurrem, ale no w zwykłej obyczajówce nie można się nie wiadomo jakiej gry aktorskiej spodziewać.

ocenił(a) serial na 8
fantometka

Mozna gdzies na necie obejrzec odcinki? Przebywam za granica i tu niestety vod nie funkcjonuje :/ przeszukalam juz kilka stron gdzie zawsze wrzucane sa telki ale tej nie ma jeszcze ani na dailymotion ani na videoanyfiles ani na playody...

Carolinex6x

Ja oglądam z napisami pl na YT pt. Królowa nocy, jest też na cda trochę

ocenił(a) serial na 8
wildpark

Ok dzieki juz obejrzalam na YT bo jednak tez ktos wrzucil z lektorem ;)

ocenił(a) serial na 6
fantometka

Ide z serialem zgodnie z emisja na TVP, i tu pytanie do dziewczyn ktore sa troche bardziej do przodu, kim jest maly Osman? :D Syn Selin z Kartalem czy jak, bo sie pogubialam troche?;) Wczesniej mlodego nie bylo, a teraz nagle pojawil sie 4 lata pozniej po ich wspolnej nocy, stad moje przypuszczenia :)

aQatka

Masz rację, to ich syn. Nie kontaktowała się z Kartalem i nie dziwię się. Sytuacja jak to w serialach pewnie ich spiknie. Pojechała do Turcji i dziwnym trafem spotkała jego teścia. Syna nazwała Osman po swoim dziadku, który jest powiązany z wydarzeniami sprzed lat, Więcej nie powiem - miłego oglądania.

aQatka

Oj pomyliłam się - nazwała go Osman po jego dziadku czyli swoim ojcu.

ocenił(a) serial na 6
wildpark

No to czekam teraz tylko na moment spotkania Kartala z synem... ;)
Dziekuje slicznie za odpowiedz :)

aQatka

Miłego oglądania. Jak ci się znudzi czekanie na dalsze odcinki w TVP, to możesz przyśpieszyć oglądanie na cda albo yt. Pozdrawiam.

wildpark

Tytuł piosenki kiedy Kartal wraca z hotelu? Z czw odcinka

ladybird03

Tarkan - pare pare

użytkownik usunięty
fantometka

Obejrzałam do tej pory 2 odcinki - 8. i 9. - i na razie fabuła mnie nie porwała. Ale problem jest taki, że teraz w telewizji jest mało ciekawych seriali do oglądania, polskie seriale wieją nudą, a tureckie jednak przyciągają inną kultura, no i, nie ma się co oszukiwać, po prostu są jakościowo lepsze. Kolorystyka, światło, gra aktorska, muzyka i nawet fabuła, porównując z polskimi serialami, jest ciekawsza. Obejrzę jeszcze kilka odcinków, może się przekonam, a może zrezygnuję z oglądania.

ocenił(a) serial na 7
fantometka

Czy mężczyzna, którego w ostatnim odcinku zabił Aziz był ojcem Selin? Kim jest osoba, która przy różnych okolicznościach dzwoni do Selin (np po rozmoie z Kartalem, kiedy lekarz powiedział mu, że nie jest ojcem Osmana)?

agata0424

Nie to nie był ojciec Selin był to facet ,którego wynajął Aziz by sprzątnął jej ojca.
Jest to duży spojler więc uprzedzam czytasz na własną odpowiedzialność :)
SPOJLER: Facet ,który dzwoni do Selin to jej ojciec jest część planu by zemścić się na Azizie.

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_95

Od razu wszystko jaśniejsze, bo trochę się pogubiłam w tym wszystkim :)

fantometka

Czy ktoś wie ile u nas będzie odcinków. Wiadomo że w Turcji każdy odc ma ok 2 godz więc jest ich mniej ale dokładnie ile ?

wojtek40i4

Z tego co mi wiadomo to ma być 49 odcinków.

ocenił(a) serial na 5
fantometka

Nie przepadam za tureckimi serialami, są dla mnie strasznie mdłe, albo mają głupią fabułę (do tej pory wolałam te "brazylijskie", ale i tamte już coraz gorsze kręcą") jednakże ten serial mnie nawet zaciekawił. Fanką Meryem nie jestem i jest mi ona właściwie obojętna. Bardzo lubię postać Aziza, Esry, Mehmeta(tak ma chyba brat Esry?) i ojca Selin Osmana. Kartal mnie mega wkurza od pierwszego odcinka, nie dość że postać mdle poprowadzona i zagrana to jeszcze strasznie irytująca. Dziwi mnie czemu aktor grający Aziza otrzymał takie niskie noty skoro jest dosyć ciekawie zagrana jak na turecką telenowelę.

fantometka

Serial byłby niezły, gdyby skrócić te dłużyzny w scenach. Trwałby o połowę krócej, ale byłby o połowę lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones