PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 529
ocen
7,8 10 1 23529
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

serial dobry

ocenił(a) serial na 6

mistrzostwo świata SIMLATA!!!!!! rozje..... mnie doszczętnie rolą graną w tym serialu. w stanach za taki majstersztyk zdobył by wszystkie globy,oskary itp. dawno nie widziałem polskiego aktora o takim potencjale jak Łukaniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lukiblake

Całkowita zgoda! wie ktoś czy będzie w 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 6
lukiblake

krew z krwi 2 sezon???????? nic nie widziałem,nic nie słyszałem.......

ocenił(a) serial na 6
lukiblake

poczytałem.........drugi sezon nadciąga :D

ocenił(a) serial na 6
lukiblake

nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) serial na 6
lukiblake

Oj nieee... Nie mówię, że zagrał źle, ale żeby rozje/bać?? Nieee...
Simlat jest dobrym aktorem, umie kreować postaci, choćby w Wymyku był fest, lubię go, ale tutaj nie zagrał nic szczególnego, może dlatego sam serial to nic szczególnego. Mimo że na polskim poletku wyróżnia się, ale i tak wieje przaśnością. (I jeszcze to imie głównej bohaterki... Carmen!!! :-( co to Argentyna?! chcieki coś na "Kar", mogli nazwać "Karolina", "Karina", byłoby autentyczniej i swojsko.)
A co do p. Łukasza to chciałbym go zobaczyć w produkcjach typu "Glina" czy "PitBull", warsztat ma, mógłby się w takich surowych klimatach świetnie sprawdzić.

ocenił(a) serial na 6
hbk06_qbas

dla mnie koleś wymiata bez dwóch zdań. patrząc na Łukasza widzę prawdziwego bohatera nie aktora.a jak oglądam tych plastikowych i styropianowych aktorzynów to taki rodzynek jak Simlacik jest dla mnie liderem w każdym calu :) i baaaardzo przoduje w polskim światku filmowym ,ale to oczywiście tylko moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 6
lukiblake

>>> patrząc na Łukasza widzę prawdziwego bohatera nie aktora.a jak oglądam tych plastikowych i styropianowych aktorzynów to taki rodzynek jak Simlacik jest dla mnie liderem<<<
yyyyy.... to mnie wkręciłeś w glebe niczym sam Zinedine Zidane robiąc swoją la roulette...
aż taki podziw i zachwyt? no way... ja aż tak do tego nie podchodzę.
Ale luz, każdy ma prawo do swojego zdania, wiec spoko Chłopaku, ja akurat Simlata lubie za "Wymyk", świetny, bardzo głęboki film, aktorzy grali tam serio super...

ocenił(a) serial na 6
hbk06_qbas

hehe u mnie jest luuz,jest spokojowo stary :D po prostu utkwil mi zajebiscie Simlacik w tej roli i nie ma lipy. a ze jaram sie tym jak mlodym zorro to tak masz chyba racje :D pzdr

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

Carmen - bo bohaterka oryginalnego, chyba duńskiego serialu ma tak na imię...

lukiblake

Włosok jako Walden

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones