PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720944}

Kroniki Shannary

The Shannara Chronicles
6,7 15 742
oceny
6,7 10 1 15742
Kroniki Shannary
powrót do forum serialu Kroniki Shannary

Will

ocenił(a) serial na 4

Sama postać jest okay, ale aktor gra tak drętwo że szok. Butlera widziałem już w innych filmach i nie radził sobie aż tak źle, natomiast tu kompletnie nie może wczuć się w rolę. Mimika i modulacja głosu to po prostu jakaś masakra. W scenach gdy jego bohater jest czymś zszokowany, Butler robi miny jakby był upośledzony. Liczę, że bohater zaliczy deada, bo jest tak irytujący, że odechciewa się oglądać produkcje.

A sam serial jest bardzo dobry, aż dziw, że MTV zrobiła takie dobre fantasy. Charakteryzacja, efekty i zdjęcia są bardzo przekonujące. Kolejną wadą są dialogi, które też czasem ssą, ale mimo wszystko wciąga ;)

theszymonfilipiak

Butler i tak wypada całkiem ok na tle dziewczyny od Amberle, której gra jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Sam aktor, nawet nie wiem czemu, ale okropnie mnie odrzuca — jego twarz, mimika. Nawet nie umiem określić, ma w sobie coś odrzucającego. Resztę aktorów dobrze się ogląda.

theszymonfilipiak

Niestety Will i Amberle to główne postaci, książkę trzeba by przeczytać by nabrać pewności, że nie zginą, ale raczej się na to nie zanosi. To oni powinni być tymi, którzy przegnają demony. MTV to kanał młodzieżowy, stąd też zapewne i słabi aktorzy 'młodzieżowi', niezbyt wymagający, ale nastolatkowi może się podoba(?)

ocenił(a) serial na 4
Azejzel

Serial ogólnie bardzo fajny. Ciekawy - zachęca do lektury książek, ale aktor jest beznadziejny. Księżniczka radzi sobie nieco lepiej ;)

theszymonfilipiak

Pierwszy sezon jest prawie wierną kopią książki...wiadomo z wyjątkami. Drugi natomiast to misz masz książkowe. Jeśli ktoś czytał sagę (jak ja) drugi sezon go rozczaruje. Jeśli nie to bardzo mu się spodoba ;)

Azejzel

No popatrz a jednak oboje nie żyją :P

tobiheros

Nie oglądam, po kilku odcinkach dałem sobie spokój - kto tam teraz jest głównym bohaterem w takim razie? :O

Azejzel

Córka Allanona, Eretria i Lyria, wszyscy inni pogineli

ocenił(a) serial na 9
theszymonfilipiak

Wg mnie Butler gra całkiem dobrze. Postać jest sama w sobie trochę dziwna, od początku wydawało się, że Wil będzie głównym bohaterem, ale później jakoś już tak nie jest to odczuwalne, jakby zszedł na dalszy plan. W zasadzie mogli wybrać dużo gorszego aktora na jego miejsce ...

ocenił(a) serial na 7
theszymonfilipiak

co ty wygadujesz, chyba sobie kpisz :P Butler był najlepszy i on głównie ciągną ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones