Kruk (2018)
Kruk: Sezon 3 Kruk Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek Kruk (2018)

Odcinek 4

42m
7,8 329
ocen
7,8 10 1 329
Kruk
powrót do forum s3e4

Jak wyżej. Ktoś z was ma pomysł, co chciała zrobić? Szampana rozbiła wcześniej, więc raczej żadnego w samochodzie nie miała. Broń zostawiła na podłodze i była tego świadoma, więc gdyby planowała po prostu odjechać, to raczej nie bez służbowego pistoletu. Wydaje mi się, że jedyne co mogła chcieć zrobić, to zabić Rudego i w samochodzie mogła mieć zapasową/prywatną broń, stąd też, nie chcąc budzić podejrzeń Rudego, świadomie nie podnosiła swojej broni z podłogi. Nic innego nie wydaje mi się logiczne. Samą scenę 'gwałtu' interpretuję, że jednak jej się to nie podobało. Może jeszcze sam seks i zdecydowanie Rudego mogło jej się podobać, ale już to, że ją uderzył w twarz na pewno nie. Padł pewien autorytet i władza, którą nad nim miała. Jej wyraz twarzy podczas seksu był bezcenny. Takie zaskoczenie i niedowierzanie, co się właśnie przed chwilą wydarzyło.

Na logikę Rudy jest już dla niej mega ciężarem. Wie o niej zdecydowanie za dużo, więc wsadzenie go za kratki poprzez jakiś donos po cichu nie wchodzi w grę. Tylko zabicie go ma sens, ale temat utrudniają relacje biznesowe. Dopiero co została mianowana rezydentką mafii na ten teren i zwyczajnie tego Rudego potrzebuje do załatwiania spraw, którymi sama nie może sobie brudzić rąk, a zastępstwa tak z powietrza nie zorganizuje. Nad Rudym długo pracowała żeby go całkowicie urobić. Znalazła się w mega nieciekawym położeniu i pętla na jej szyi się zaciska. Wygląda też na to, że Rudy nabrał już wystarczająco wiele podejrzeń względem jej osoby i nie da się tak łatwo podejść i załatwić. W sumie wcale nie wykluczam, że ona zginie z jego ręki i to będzie pewien twist fabularny bo widzowie spodziewają się, że końcowa rozgrywka będzie pomiędzy nią, a Krukiem, a tu może się okazać, że będący zawsze na 2 planie Rudy, który systematycznie ewoluuje w coraz większego potwora przejmie pałeczkę. Do stracenia też ma on mniej niż ona. Gość ma w sobie nutę psychopaty, który żyje chwilą, podczas gdy Justyna to socjopatka o zacięciu biznesowym, ogarniająca na chłodno wszystkie sprawy i nie działająca pod wpływem impulsu. Nie należy też zapominać, że syn Kruka zobaczył jej twarz i mógłby ojcu napomknąć, że widział ją razem z porywaczem. Nie wygląda to dobrze.

Obawiam się, że w najbliższym odcinku Rudy odwali Justynę. W sumie mam nadzieję, że się mylę bo jednak ona ma dużo większy potencjał od niego i powinna dotrwać do końca żeby rozgrywka była ciekawsza.

Tracker

Na pewno jej nie odwali. Widać ja na zapowiedziach następnych odcinków. Prędzej ona jego odwali. W końcu jest cwana i ma te swoje szamańskie zdolności.

Tracker

A co do dziecka, ze ja widziało to po zabiciu rudego może ona powiedzieć, ze znalazła młodego i w obronie własnej go zabiła. Dzieciaka uratowała. Jeszcze by wyszła na bohaterkę w oczach kruka, chwilowa bohaterkę bo i tak za tydzień już finał.

amazonka_fw

Zapowiedzi następnych odcinków nie widziałem, ale są one na obydwa pozostałe odcinki, czy tylko do odcinka piątego? Bo to, że w nim będzie, to oczywiste, ale nie jest oczywiste, że przeżyje do końca. Różnie się to może potoczyć. 'Szamańskie zdolności'? Na kulę z pistoletu nic nie pomogą, a na byciu cwanym już wiele postaci w serialach się przejechało. Rudy idąc za nią do auta pokazał, że w bambuko się łatwo nie da zrobić i ma świadomość, że mogłaby czegoś spróbować. To pytanie o szampana brzmiało podejrzliwie, jakby doskonale zdawał sobie sprawę, że żadnego szampana nie ma i że Justyna coś kombinuje. Z dzieckiem może tak być jak mówisz, w końcu jest mały i prawie nic nie mówi, więc szanse są niewielkie, że połączy fakty albo że powie coś, co pozwoliłoby Krukowi stwierdzić, że Justyna była w to porwanie w jakiś sposób zamieszana.

ocenił(a) serial na 9
Tracker

To był gwałt ,a nie seks ,a powiedziała to chyba ,żeby zyskać chwilę ,może przemyśleć ,może tak jak piszesz ma pistolet w samochodzie .

ocenił(a) serial na 7
Tracker

Niezwykła dedukcja Szerloku, rozgryzłeś to wzorowo. Ja myślałem że poszła puścić bąka, bo nie chciała smrodzić przy ukochanym.

patryk0146

Na dodatek nawet tego nie mogła zrobić w samotności, bo Rudy zaraz za nią wyszedł. Aż się biedna rozpłakała przez to;)

Tracker

Zadałeś pytanie i sam na nie odpowiedziałeś ;)

ocenił(a) serial na 10
Tracker

Jak dla mnie była w mega szoku i nie wiedziała co robić,myślała że ma rudego w garści a tu nastąpił taki obrót spraw (na stole) pierwsza jej myśl to chyba była ucieczka,jak dla mnie nie myślała wtedy logicznie i widać było po jej twarzy przerażenie,swoją drogą od końca 4 odcinka Justyna zmieniła się o 180stopni

ocenił(a) serial na 10
Tracker

1) mogła mieć broń w samochodzie 2) po prostu chciała odjechać nawet bez tej broni, wrócić i ubić Rudego na spokojnie

Tracker

Wydaje mi się, ze Rudy umyślnie sprawił, aby dzieciak ujrzał twarz Justyny. Uczeń przerósł mistrza w swych fachu. Justyna pójdzie siedzieć, a w więzieniu popełni samobójstwo. W końcu widziała martwa siebie w tej kapliczce, gdzie leżały zwłoki córki Mariusza. To był znak dla niej.

Tracker

Powiedziała "mam szampan w samochodzie"... co za koszmar!

Tracker

Scena gwałtu jej się nie podobała? Niemożliwe!

Trotyl48

Scena gwałtu, to jest dla widza, analfabeto. Dla postaci w serialu był to po prostu gwałt. To raz. A dwa, że widocznie jak rozumujesz, tak 'dokładnie' oglądasz serial skoro dziwi cię, że można było mieć pewne wątpliwości, czy się jej podobało, czy nie.

Tracker

Proponuję, żebyś nauczył się kultury, jeśli chcesz brać udział w dyskusji.

Trotyl48

Proponuję żebyś nie brał udziału w żadnej dyskusji bo ewidentnie przerasta cię to intelektualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones