Kruk
powrót do forum 3 sezonu

Jestem w połowie ostatniego odcinka.

Niesamowite dla mnie jest jak podczas jednego sezonu:

- Justyna z hardej suczy stała się zwykła pipą

- Rudy z cienkiego bolka z aspiracjami stał się twardy bezwzględnym chujem.

ocenił(a) serial na 10
roownik86

Jak dla mnie Justyna się zmieniła w ciągu nawet jednego odcinka (od 4 do 5) nastąpiła szybka przemiana bo serial miał się zmieścić w 6 odcinkach,jak dla mnie 3 sezon i tak trzyma poziom,dawno nie miałem takich emocji przy serialu jak przy ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 10
roownik86

ja bym powiedział raczej, że czekała na dobry moment żeby nawiać, a później ubić Rudego, co też uczyniła elegancko w odcinku 6 także nie widzę tu żadnego problemu

roownik86

Jej przemiana jest niedorzeczna. Scenarzyści spieprzyli tą najbardziej fascynującą w serialu postać. To jak zachowuje się w ostatnich odcinkach jest zupełnie nie w jej stylu. Wielka szkoda, dla niej oglądałam ten serial. I zasługiwała na znacznie bardziej rozwinięty finał, a nie jedno głuche bum i tyle...

roownik86

Coś ci się pomyliło albo niezbyt dobrze czytasz postacie. Justyna nigdy nie była żadną 'hardą suczą'. Była po prostu cwaną manipulantką, jednocześnie przekonaną o swojej bystrości i nieomylności. Jednym z jej błędów było właśnie pomiatanie 'Rudym', który stopniowo budował swoją tożsamość. Przemiana 'Rudego' następowała przez cały 2 sezon, więc znowu trafiłeś kulą w płot. To już wtedy ostatecznie przeszedł na ciemną stronę, zabił 'Ruskiego', który był dla niego jak ojciec, a potem spalił gościa w samochodzie. Jedyne co uległo zmianie w jego zachowaniu to stosunek do Justyny, którą wcześniej był zaślepiony, ale w areszcie i potem pod ochroną policji miał sporo czasu na przemyślenia i jego coraz bardziej harda tożsamość zaczęła się buntować przeciwko byciu zlewanym i pomiatanym przez Justynę. Szczególnie kiedy podejrzewał ją o romans z Krukiem.

Tracker

Widzę bardzo ambitną opinię. Jednak zarówno Twoje jak i może spojrzenie na sprawę jest subiektywne.
Ty inaczej interpretujesz i ja inaczej. Natomiast wytykanie z Twojej strony rzekomych moich błędów jest objawem ignorancji na zdanie kogoś innego.

roownik86

Nie jest to żadna ambitna opinia. Po prostu obserwacja tego co było na ekranie. To nie wymaga różnych interpretacji bo 'jaki jest koń, każdy widzi'. Ty niejako wykazałeś się ignorancją bo to co napisałeś po prostu nie jest prawdą, wyjaśniłem dlaczego. Rudy nie stał się bad boyem na przestrzeni jednego sezonu = fakt. Ta postać była budowana cały 2 sezon. Co do Justyny, to ok - każdy może interpretować sobie inaczej słowa, które napisałeś, ale oglądając odcinki z jej udziałem, ciężko jest ją tak nazwać. Harda sucz, to twardziel. Cała historia Justyny pokazuje jasno, że ona nie jest taką osobą. Wredna, pamiętliwa, sprytna, przebiegła, ale nie harda. Cały serial wysługuje się innymi, manipuluje, ale w momencie akcji, kiedy zagrożone jest jej zdrowie i życie, widać, że harda nie jest. Przypomnij sobie bodajże pierwszy odcinek 2 sezonu i jej przerażenie kiedy pojechali na akcję do meliny przemytników i doszło do strzelaniny, w której policja sobie nie radziła. Jaka była tam przerażona.

Tracker

Dokładnie.

roownik86

Justyna była narcyzką budującą swą przewagę głównie na manipulowaniu innymi. Zresztą nawet po uwięzieniu próbowała to dalej robić - ale Rudy już się zorientował w jej metodach. No i córka tatusia, lubiana policjantka, jej pozycja była budowana. Ale tak jak 1 odcinek sezonu 2 pokazał że w sumie wymiękła w akcji - tak i teraz gdy Rudy zerwał się ze smyczy i na jej manipulacje odpowiedział po prostu brutalną przemocą to nagle koniec psot.

Choć żeby nie było - nadal próbowała kombinować i dopięła zemsty.

A Rudy stawał się sukcesywnie coraz bardziej psychotyczny od momentu zabicia Ruskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones