PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 351
ocen
6,8 10 1 40351
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Serial typowo familijny mimo fabuły - dla młodych i starych. Sporo dętych tekstów i nudnych wątków osobistych ale same zagadki kryminalne dobre.
Tylko ta Baśka z wyrazem twarzy tęskniącym za rozumem, jakby jakiś autyzm miała. Zakochała się jak pies w Brodeckim i zachowywała się jak idiotka wobec każdej dziewczyny, która tylko wymieniła jego imię. Wystarczy sobie przypomnieć jak przywitała Zuzię. Zadufana w sobie mamalyga. Fatalna postać i aktorka.
Do innych aktorów nie mam zastrzeżeń.

ocenił(a) serial na 8
White_Carnation

Ja mam do Dumicza , niepotrzebny wątek na doczepkę do serialu.

SebastianNiestudent

Irytująca postać zgadzam się.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Właśnie dowiedziałem się że ''Kupiec'' nie żyje.

SebastianNiestudent

No niestety chyba miał raka.

SebastianNiestudent

Jest to jedyny serial w którym Karolak nie wkurza no i może jeszcze Bulionerzy.

Ruben_fw

Karolak wtedy jeszcze nie był wtedy tak wyświechtany, nie był jeszcze tym znienawidzonym typem obsadzanym w co drugiej komedii romantycznej (i nie tylko romantycznej)

ocenił(a) serial na 7
White_Carnation

A mnie drażnił Karolak jako etatowy przygłup.

telimena79

Karolak był świetny. On zawsze jest bardzo dobry w rolach, które mu zlecają. Wprowadził element komediowy i był w tym przekonujący. Znacznie bardziej niż wyidealizowani Adam, Marek czy ta Baśka, która właśnie dla mnie sprawiała wrażenie infantylnej idiotki.

White_Carnation

Karolak nr 1 jakoś Schejbal nie była taka zła i jeszcze niezła była Zuzia.

ocenił(a) serial na 7
White_Carnation

Zgadzam się, Basię da się znieść, nie powiem że wzbudza niechęć, ale no nie obraziłabym się jakby ta postać była inaczej napisana i grana przez inną aktorkę.

Również pełna zgoda co do Dumicza - irytująca i niepotrzebna postać.

Co do zakochania Baśki akurat tu bym się nie czepiała bo Marek niejednokrotnie zachowywał się podobnie w stosunku do gościu którzy kręcili się wokół nie. Taki o sposób na podsycanie napięcia u widzów którzy liczyli że się zejdą. Tanie, ale działało.

ocenił(a) serial na 8
molszewska1

Powiem wam szczerze że ostatnio wróciłem do Kryminalnych po latach i oglądało mi się to całkiem nie najgorzej . Zestarzał się ten serial nadzwyczaj dobrze ( w porównaniu do W11 z tego samego okresu które zestarzało się paskudnie )

Akurat wątek perypetii miłosnych B&M zawsze średnio mnie interesował . Bardziej sprawy kryminalne, które potrafiły być nieszablonowe . Tym większy mam może do tego serialu sentyment gdyż w rodzinie mamy dokładnie taką samą ( tylko w wersji kombi ) Toyotę jaką miał Zawada . :D Miło zobaczyć co ta kolumbryna potrafiła wyprawiać pod nogą kaskadera . :D Chociaż w takie pościgi leśne trudno mi uwierzyć tym samochodem . Efekty specjalne typu wybuchy itp też zestarzały się nie najgorzej, nie jest to może poziom hollywood aczkolwiek jak na polskie warunki w tamtych czasach . Szacun ! Może ma na to wpływ to że nie było ich wtedy stać na te super hiper efekty komputerowe którymi to się na początku wieku wszyscy zachwycali i żeby był np wybuch musieli coś naprawdę wysadzić . Efekty komputerowe mają to do siebie że z wiekiem starzeją się strasznie a ten serial zestarzał się godnie w większości aspektów .

ocenił(a) serial na 8
molszewska1

W odcinku na Malcie Marek prawie ją zalał , ale spadł z łóżka i chodził z kołnierzem na szyi, dla mnie to najzabawniejsza sytuacja w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

W sensie że prawie uprawiali seks.

SebastianNiestudent

Dzisiaj już ten serial tak nie wciąga jak kiedyś .

Ruben_fw

Co racja to racja

debonair

Ale nie mówię że nie lubię sobie zobaczyc bo nadal uważam go za dobry .Tylko obsadę gościnną mogli dobrać lepiej.

Ruben_fw

Akurat obsada gościnna w tym serialu zamiata pod dywan główną trójkę bohaterów. Włodarczyk, Zakościelny i Schejbal, szczególnie ona, to najsłabsze ogniwa serialu
Serial niezły, choć umówmy się, to jest telenowela z wątkiem kryminalnym. Zero realizmu. Wszystko cukierkowe, ładne i tandetne.
Serial dla gawiedzi. Czasem oglądam, lecz z dystansem.

CarteBlanche_filmweb

Do 5 serii był typowo kryminalny potem jak Dumicz i Kożuch doszedł to zrobili romansidło.

White_Carnation

Co ty chcesz. Doszukujesz się w serialu psychoanalizy na miarę Umberto Eco ? Baśka była super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones