PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 364
oceny
6,8 10 1 40364
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Wkurzył jak zobaczył Natalie z kochankiem w restauracji to dobre bylo ( odc 88)

użytkownik usunięty
Ruben_fw

To było żenujące

Dlaczego

użytkownik usunięty
Ruben_fw

bo ten sezon ma mnóstwo żenujących i sztucznych scen. Z Marka zrobili zazdrosnego półgłówka a o Basie nie czuł się nigy zazdrosny a wiele razy miał powody

Nie pasowali do siebie z Basią i Natalią też

użytkownik usunięty
Ruben_fw

pasowali pasowali. Pokazali to w piątym sezonie tylko Marek zaczął szpanować i tak się to skończyło

Jak dla mnie nie Patrycja do niego pasowała.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Patrycja? wymalowana lala? proszę cię...

Poza tym jedno mnie dziwi... lubisz kryminalnych a krytykujesz najlepszy 5 sezon. Który po prostu ma wręcz genialną fabułę, mocnych przestępców. I do dziś napięcie wzrasta z odcinka na odcinek...

reszta sezonów nawet nie mają takiego klimatu a Tryptyk się zestarzał

Gdzie napisałem wymalowana lala ? W któtrym miejscu.ja lubię najbardziej 3 sezon z Kryszakiem np albo z Rafałem Cieszyńskim.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Czytaj uważnie ja napisałem że to wymalowana lala

Postawiłeś pytajnik nie wiem po co .?

Patrycja nie była wymalowana lalą. Zrozumiała swój błąd i chciała sobie ułożyć życie w normalnej i bezpiecznej rodzinie. To Marek nigdy nie miał czasu dla niej i dla dziecka - małego praktycznie wychowywała jego matka.
Baśka to infantylna idiotka, zakochana jak pies w Brodeckim, zazdrosna o każdą dziewczynę, na którą Marek spojrzał.
Fatalna postać i aktorka.
A jeśli chodzi o serial jako całość, to ok, tyle że wątki osobiste są nudne i przegadane a Baski nie trawię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones