PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Moim zdaniem to najlepszy polski serial. Ciekawa fabuła, trzyma cały czas w napięciu, świetna muzyka. Aktorzy też nieźli (głównie Marek Włodarczyk i Adam Ferency). Minus to według mnie niestety gra aktorska Tomasza Karolaka, Ewy Kutynia no i oczywiście Magdaleny Schejbal (która powinna być w ogóle zastąpiona inną aktorką). Tak czy siak, teraz nie ma żadnych interesujących seriali, Kryminalni come back!!!!

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Popieram!

A ja nie popieram. Ten serial był dobry maks do 4-5 sezonu. Później scenarzystom wyraźnie zabrakło pomysłów na dalszy rozwój serialu. Odcinki stały się przez to wtórne i wręcz nudne, co tylko potwierdza bardzo słabe zakończenie, o którym wolałbym zapomnieć.
Z resztą nie łudźcie się, serial został zakończony i już nie powróci.

użytkownik usunięty
marcin261287

zgadzam się z tym że serial był dobry a nawet bdb do 5 sezonu. Od 6 zaczęły się schody w dół mimo wszystko mogliby wznowić ich w 9 sezonie by jakoś solidnie zakończyć a Włodarczyk chciałby znów zagrać Zawadę

ocenił(a) serial na 10
Sztuczny_rarytas

ja tez popieram...

ocenił(a) serial na 10
Sztuczny_rarytas

Dwa miesiące temu czytałem że serial ma powrócić tylko pod inną nazwą. Brakuje teraz serialu kryminalnego.

ocenił(a) serial na 10
house90

house90 powiesz mi gdzie czytaleś ?? jestem bardzo ciekawa...

ocenił(a) serial na 10
kacpiijustysia

Chyba w jakimś programie ale nie pamiętam gdzie.

użytkownik usunięty
house90

i nie powrócił :(

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Ale Schejbal była świetna no może do odcinków Maltańskich. Potem była skwaszona po Malcie ale w 5 sezonie zagrała fenomenalnie! Zuzia zresztą też! Karolak ok. Wywaliłabym Dumicza przywróciłabym Wiśniewską i wywaliłambym tych z CBŚ było by ok

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Co do Schejbal to najlepsze momenty Basia miała w odcinkach Gra 1 i 2 oraz Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga oraz Dyptyk Gdański w Potrzasku no było też kilka fajnych momentów w Obietnica oraz Stary znajomy i ślub

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones