PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 351
ocen
6,8 10 1 40351
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Nie opuściłam ani jednego odcinka , rewelacyjny ! Świetny aktorsko , scenariusz , fabuła wszystko to
się składa na jeden z lepszych polskich seriali :-)

nathalie34

Nie przesadzaj. Rewelacyjny to był serial GLINA z genialnym Radziwiłowiczem a kryminalni to nudziarstwo. Gratuluję gustu

ocenił(a) serial na 8
magdalenaEla

Dziękuję , mój gust jest super ! Jak dla ciebie to dziadostwo to po co oglądałaś ? I przede wszystkim wchodzisz na to forum ?

ocenił(a) serial na 10
magdalenaEla

Czego chcesz od Jej gustu. Ma świetny gust bo Kryminalni to najlepszy serial kryminalny.

magdalenaEla

Akurat Kryminalni byli lepsi od Gliny przynajmniej dla mnie widziałem kilka odcinków Gliny i właśnie Glina mnie wynudził a na Kryminalnych się zawsze dobrze bawiłem.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

też lubie :) i tez wciągnęłam sie we wszystkie odcinki :P

ocenił(a) serial na 8
aneciulka

Zgadzam się każdy odcinek wart uwagi a w tle życie prywatne głównych bohaterów , pozdrawiam :-)

nathalie34

A co po kryminalnych oglądasz trudne sprawy czy ukrytą prawdę.

ocenił(a) serial na 8
magdalenaEla

Zastanawiam się dlaczego jesteś taka złośliwa?? Strzelam, że masz nieudane życie łóżkowe i stąd bierze się Twój jad :) :) :) To,że oglądamy i lubimy "Kryminalnych" to nasza sprawa, a Tobie nic do tego i na pewno nie powód żeby być cynicznym i niemiłym. Pamiętaj, że uprzejmość przedłuża życie!

ocenił(a) serial na 8
aneciulka

Cześć , nie ma co do niej pisać, do tej co nie lubi serialu , ma ograniczone poglądy , szkoda na nią czasu ,a my i tak będziemy oglądać ; kryminalnych " , życzę Ci miłych seansów i pozdrawiam :-)

aneciulka

Kobieto po co się tak denerwujesz, jest sens, przecież to tylko Kryminalni.Szkoda Twoich nerwow na takiego gniota jakim jest ten serial. Nie napinaj się tak bo Ci żylka pęknie

ocenił(a) serial na 8
magdalenaEla

Kochana, ja zdenerwowana?? Absolutnie! Jedyne co jest napięte to (podejrzewam) że Twoje lędźwia...
Hihihihihihihihihihihi

Pozdrawiam
podkomisarz Basia Storosz

ocenił(a) serial na 10
magdalenaEla

Oj koleżanko nie przesadzaj. Mówisz o dwóch zupełnie innych rzeczach Kryminalni to był serial Kryminalno- Obyczjowy, a Trudne Sprawy to typowy shit dokumentalny ,którego się nie da oglądać. A Kryminalnych można oglądać bez końca.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Zgadzam się z Tobą. Naprawdę świetny serial. Zresztą świadczy o tym fakt, że choć minęły już lata od jego premiery ludzie nadal chcą go oglądać.
A do Twojej wypowiedzi dorzuciłabym jeszcze muzykę. Czołówka jest fantastyczna. :)

ocenił(a) serial na 8
ania705

Tak , zgadzam się muzyka w czołówce jest fenomenalna, piękna , bardzo lubię też muzykę z serialu " polskie drogi " Kurylewicza . A Kryminalni serial naprawdę wart uwagi ,pozdrawiam:-)

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Też tak myślę.
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Więc oglądajmy! Tvn7 od poniedziałku do piątku 16:45 :) Jakie są Twoje ulubione odcinki, te które najmocniej zapadły Ci w pamięć?

Pozdrawiam również :)

ocenił(a) serial na 8
aneciulka

Oglądajmy :-) Przerażający a zarazem wciągający był o grabarzu , które zakopywał kobiety żywcem i o wampirze z zagłębia. A twoje ?

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Tryptyk śląski mi się podobał właśnie (czyli grabarz), odcinek (nie pamiętam tytułu) z tym jak wywozili kobiety niby do pracy za granicę, a one harowały w jakimś obozie i o tych samobójcach, co ten pisarz pomagał "przejść na drugą stronę" :)

użytkownik usunięty
aneciulka

Moje to trylogia o Grabarzu, Towar, Strażacy, i Reporterzy, no jeszcze klub

od Pętli cały drugi sezon :)
szczególnie finał Polowanie

3 sezon na Śpiocha i Powrót fenomenalne :)

4 sezon cały ale najbardziej odcinki o Grabarzu :) i finalny Apteka

5 sezon od pierwszego odcinka + 2 odcinki Dyptyku :) Basia pierwszy raz Marka pocałowała :)

6 sezon odcinki Maltańskie oraz finał
7 sezon tylko pierwszy odcinek

8 sezon od 95 odcinka do końca chociaż zakończenia nie daruję nigdy

aneciulka

Mnie nahbardzirj podobal sie odcinki
45 Zemsta
7 Strazacy
6 Smierc w akademiku
11Towar
13 Reporterzy
20 Miasteczko
ii inne nie chce mi sie wymienic wszystkich

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Z śmiercią w akademiku się z tobą nie zgodzę. Dla mnie wtórny odcinek takie W11 zamiast śmierci w akademiku wstawiłbym Klub. Z resztą się zgadzam Towar Reporterzy Strażacy najlepsze odcinki sezonu 1 :)

Dyptyk Gdański też super :) ale to już sezon 5

Nie podobał mi się odcinek Klub już lepszy był odc.1 Okularnik

użytkownik usunięty
Ruben_fw

no mi właśnie śmierć w akademiku się nie podobał taki wtórny jak W11 ale Okularnik bdb, jednak wolę klub ^^

nathalie34

Ja tak samo jak przyszla Sobota to Niania a potem Kryminalni rzadnego odcinka nie odpuscilem najlepsze byly sezony od 1 do 4 póznien byly juz slabsze odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Dokładnie , serial był super , mogliby nakręcić dalsze . Scenariusz był rewelacyjny , pogmatwane wątki. Są wszystkie sezony na tvn player :-)

nathalie34

Dzisiaj już mnie tak nie wciąga jak kilka lat temu musiałem obniżyć ocenę z 7 do 5.

nathalie34

Fala zbrodni trochę lepsza lepiej wciąga.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Obejrzyj sobie coś z nowości , jest tyle świetnych seriali ; Czarnobyl. La casa de papel , Dark, Rojst, stranger things, Bates motel , Kruk szepty słychać po zmroku, najnowszy- Od nowa. Do tylko namiastka godna polecenia.

nathalie34

Ja właśnie wolę te starsze seriale lepiej wciągają niż te nowe.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

A oglądałeś jakiś z powyższych?

nathalie34

1 raz słyszę o takich serialach.

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

To masz DUŻO do nadrobienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones