PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 360
ocen
6,8 10 1 40360
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Zobaczcie z jakimi "hitami" serialowymi mamy teraz do czynienia jak w ogóle one jeszcze
powstają. W-11, Łołciec Mateusz, czy jakaś tania podróba komisarza Rexa, lub te
paradokumentalne gówna których jest masa. To jest przepaść. A głównie wieczorami to albo
programy o żarciu, śpiewaniu i jakieś wygibasy na parkiecie. Żenada. A ten serial miał klimat.
Miał to coś co powodowało że człowiek czekał na następne odcinki.Pewnie że były odcinki
słabsze i z biegiem czasu uznaje ze czasami niektóre sceny były naiwne, lecz było ciekawie, były
emocje, dobra gra aktorska, nawet ten Karolak którego nie znoszę jako aktora, dobrze zagrał i
świetna muzyka przede wszystkim. Jakby puścili powtórki w dobrym czasie antenowym np w
sobotę o 20 to by się mocno zdziwili jaką to ma oglądalność a tak o 14 to mało kto to ogląda. No
ale przecież ważniejsze jest puszczanie filmu z USA który był ze 10 razy na każdym kanale,i
promowanie Geslorowej i Rozenkowej

ocenił(a) serial na 5
Przemo00116

Właśnie gdyby nie ten Karolak to serial byłby lepszy, taka kreacja a'la Jarosława Boberka w "Rodzinie Zastępczej" tyle że przeniesiona w poważniejszy obraz.
no i Schejbal też cholernie irytująca

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

co do irytującej Schejbal to zgodzę się ze względu na 7 sezon... Cały czas ta sama mina którą z Malty przyjechała ale w sezonach 1-5 zagrała świetnie

ocenił(a) serial na 5

No błagam! Ona była denerwująca cały czas! :-)
Policjantka która piszczy bo wylądowała w stawie gdzie mogą być pijawki? Kobieta rozumiem, ale POLICJANTKA?
Takich kwiatków było wiele więcej...
Nawet w Śląskim Tryptyku IMO była najsłabszym ogniwem... ale Magda nie jest zła aktorką, żeby nie było, tak jej rozpisali rolę, bo jak np. w Fali Zbrodni przyszło jej grać ostrą ździrę to zagrała perfekcyjnie.
Generalnie chcieli zrobić serial dla wszystkich, trochę sensacji dla facetów i trochę obyczajówki dla kobiet. Wyszło tak sobie....

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

a dla mnie właśnie najlepsza z całej trójki w Tryptykcie według mnie wypadła super ale może i trochę blado bo nie było Marka :) a ona wtedy myślała o Marku Strzelecki do niej zarywa a ona myśli o Marku xd. Ale przypomnij sobie odcinek Dyptyk Gdański w Potrzasku, czy odcinek Gra 2 :) gdzie Basia najbardziej się wykazała. A co do pijawków hhmmm mnie to tam nie przeszkadzało :D

ocenił(a) serial na 8
hbk06_qbas

Mnie jakoś ona nie drażni, a w ''Fali zbrodni'' zagrała tylko epizod w jednym odcinku, więc za krótko żeby oceniać.

użytkownik usunięty
Przemo00116

podpisuję się pod tym!

Przemo00116

Oczywiście ten serial kryminalni to jest totalne dno i gówno jak wszystkie seriale TVN!! Oczywiście jedyne dobre seriale to są Glina, PitBull, Ekstradycja, Sfora, Fala Zbrodni a o tych gównach szybko zapomnisz jak te obejrzysz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones