PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Odcinek 31. Ucieczka nawet fajny ze Świrem były najlepsze odcinki

Ruben_fw

Szczepan jak się lał ze Świrem a Świr szybko je znalazł w tym ośrodku.

Ruben_fw

Świr był naprawdę zdrowo świrniety. Jak myślicie dlaczego nosił na szyi łuski z kul po zabiciu kobiet?

sprinterka

Powiedz mi lepiej jak Kupiec zmartwychwstał w 45 odcinku skoro w 31 At mówili że jest sztywny.

Ruben_fw

A nie mówili przypadkiem o tym drugim, chyba bułgar miał ksywe? Zdaje się ze on tez był w tym domu i zginął a kupiec był tylko ranny

sprinterka

Nie to był Kupiec Bułgar dostał w klatkę z maszynówy na schodach w piwnicy .

Ruben_fw

Temat z Norwida też niezły szczególenie końcowe sceny.

Ruben_fw

Może at zbyt pochopnie oceniło sytuacje, przyjechało pogotowie i kupca odratowali... dzisiejszy odcinek fajny ale jak dla mnie ta patsy po prostu brzydka, nie wiem na co te chłopy tak leciały

sprinterka

No urody powalającej nie miała ale jak leżała z Matem(Cieszyńskim)w łóżku to od dołu nogi miała niezłe figurę po za tym dobra rola Rafała Cieszyńskiego jak Marek tak dał się podejść że Mat mu z kabury broń tak łatwo zabrał to były dobre sceny na tym zamku.

Ruben_fw

Dobre ale szkoda ze pod wpływem tej sytuacji marek odszedł z policji tak jak chciała Patrycja. Nie znoszę tej postaci jest bezczelna i zaborcza. Nie powinna mieć żadnych praw ani do życia marka ani dziecka.

sprinterka

Wtedy Zakościelny kręcił jakiś film podobno wtedy i dlatego Marek odszedł z policji.

sprinterka

Krakowski odcinek też niezły z Leszkiem ale jak on zdążył wysiąść nie zauważonym przez Basie dzisiaj będzie 2 część.

Ruben_fw

Cwana bestia z Leszka. Co się z nim stało na końcu bo nie dopatrzyłam?

sprinterka

Chyba dostał kulke od Basi i wpadł do wody .

Ruben_fw

Ale przeżył?

sprinterka

W noge dostał ale nie wiadomo czy przeżył .

użytkownik usunięty
Ruben_fw

e tam i tak 5 sezon najlepszy...

Zauważyłem że tvn 7 ucina niektóre sceny.

Ruben_fw

jak to ucina? serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones