PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 360
ocen
6,8 10 1 40360
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Właśnie dzisiaj zupełnie przypadkowo odkryłem że TVN Siedem puszcza od nowa Kryminalnych

mrowa93

Ja właśnie też... nie ukrywam ze bardzo się ucieszyłam ale ciekawe jak długo będą je puszczać. Pewnie będą omijać dużo odcinków a później po którymś sezonie znowu przestaną puszczać jak to mają w zwyczaju ...

użytkownik usunięty
noname_21

h t t p : // www . telemagazyn . pl/?dzien=2016-04-13&od=tvn_7#program


Niestety masz rację... 13 kwietnia

15:55 1 odcinek 4 sezonu
a o 16:55 przeskok do 5 odcinka 4 sezonu

mrowa93

Wole oglądać w sieci powinni Kryminalnych puścić w soboty jak dawniej.

Ruben_fw

No właśnie tego się obawiałam :/

użytkownik usunięty
Ruben_fw

no lepiej w soboty puścić :) jest ten klimat :)

Teraz w soboty leci ten szajs Mali giganci.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

też tak uważam. Ale w soboty mogłyby być o 21:30 ale wolą puszczać polskie szajsy

Dzisiaj włączasz tvn player i masz wszystkie odcinki tak samo FZ na ipli.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

no tak :) chociaż ja nie zawsze mam dostęp do kompa :)

użytkownik usunięty
Ruben_fw

ci mali giganci są tak denni że masakra :p

ocenił(a) serial na 8
mrowa93

Niesamowite, ale wciąż ten serial dobrze się ogląda ! Brakuje teraz takiego dobrego kryminału :(

użytkownik usunięty
Aga_Melodia

dokładnie ;(

mrowa93

Od Środy znowu od pierwszej serii

użytkownik usunięty
Ruben_fw

niestety. Najlepsze będzie to

czwartek 2 i 3 odcinek 1 serii
piątek 4 i 5 1 serii
potem zawieszają emisję w TVN7

11 Maj w TVN Fabuła 1 odcinek 1 serii w czwartek 12 maja 2 odcinek 13 maja 3 odcinek
30 maja druga seria 14 odcinek itd

ocenił(a) serial na 5

Powtórki w polskich telewizjach to są zapychacze anteny, kogo tam obchodzi że widz chciałby może obejrzeć coś po kolei.

Najlepsza w tym temacie jest stopklatka tv gdzie od chyba roku puszczają w kółko pierwsze 8 odcinków nieśmiertelnych 4 Pancernych, dzięki czemu nasi dzielni wojacy wciąż docierają tylko do Gdyni, zamiast do Berlina :D

użytkownik usunięty
andre_

to co innego Kryminalnych da się puścić wszystkie odcinki gdyby były o odpowiedniej godzinie. A stopklatka mnie nie interesuje

ocenił(a) serial na 5

Niestety to jest to samo zjawisko. Po prostu podałem przykład.
Na tvp jest podobnie choćby z niejakim Ojcem Mateuszem - też nigdy nie wiadomo czy to nowy odcinek, powtórka powtórki, czy powtórka całego sezonu.
Generalnie mam wrażenie iż telewizje zwykłego widza mają za idiotę który łyknie wszystko, obojętnie jak podane.

użytkownik usunięty
andre_

tyle że TVN jak powtarza to powtarza normalnie. Kryminalni mają ten problem że są powtarzani w godzinach południowych a przed 20:00 nie można puścić odcinków klasyfikowanych od 16 lat takie są odcinki
39
41-43
5 i 6 sezon
Wyspy szczęśliwe
oraz 8 sezon

więc lekko mylisz emisję na innych kanałach.

Ruben_fw

Nawet nie puścili 8 sezonu :/ Bezsensu

Dott84

No właśnie, wrukwiłem się :)

użytkownik usunięty
adlerxx

bo 5 częściowo 6 sezon 8 sezon 39 odcinek i Tryptyk są na tą godzinę za mocne. Przed faktami też ich nie powtarzali.

Dott84

Lepiej puścić sobie na TVN Player .Falę zbrodni mogli by powtórzyć.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

albo poczekać czy TVN Fabuła puści o 20:00 te odcinki

użytkownik usunięty
Dott84

TVN Fabuła powinien je puścić tych odcinków nie można puszczać przed 20:00

użytkownik usunięty
mrowa93

dzisiaj od 10-15 omnibus pierwszych 5 odcinków 1 serii. Potem do 10 maja bez kryminalnych a od 11 maja o 20:00 w TVN Fabuła. Od 1 odcinka ponownie

ocenił(a) serial na 5

Pierwszy odcinek.
Akcja z okularnikiem.
Dzielni kryminalni najpierw atakują podejrzany dom z plutonem AT, oczywiście pudło. Ale za to potem, gdy już wiedzą że odkryli kryjówkę bandyty to lezą tam sami. Do tego wchodzą obaj razem, kompletnie nieprzygotowani, dzięki czemu oczywiście bandyta wieje oknem.
No i numer z karetką, której zaginięcia przez całą dobę nikt nie zgłosił. :D
Ale najbardziej rozwaliła mnie końcowa scena - bo przecież we współczesnej policji kobieta to coś tak niecodziennego, że nasi bohaterowie mało nie padli z wrażenia.

użytkownik usunięty
andre_

widziałeś wszystkie sezony?

ocenił(a) serial na 5

Widziałem sporo, ale na pewno nie wszystko. Dużo tych odcinków ;)

użytkownik usunięty
andre_

A Tryptyk śląski widziałeś?

ocenił(a) serial na 5

Tak.

użytkownik usunięty
andre_

a czemu tak słaba ocena?

ocenił(a) serial na 5

Bo to wg mnie przeciętny serial, więc ocena "ujdzie" jest adekwatna :)

użytkownik usunięty
andre_

przeciętny? Jak na Polskie możliwości to dobry serial. Do tego muzyka bdb, serial trzyma w napięciu, aktorstwo jak na lata 2004-2008 też dobre. Więc taki przeciętny to nie jest... Przeciętne to było w11 na wspólnej czy te pseudoparadokumenty. Ale Kryminalni? Nie zgodzę się...

ocenił(a) serial na 5

W11 to też chyba paradokument, więc nie ma co porównywać.
Serial kryminalny jest sens porównywać tylko z innymi kryminalnymi, najlepiej polskiej produkcji.
A tu na szczycie jak dla mnie jest wciąż "07 zgłoś się", dalej "Glina", potem "Pitbull" (ale tylko pierwsze odcinki, potem już poziom nieco spadł), "Oficer", niedoceniony u nas "Mrok", dalej jeszcze "Ekstradycja", "Fala zbrodni", "Prokurator". A półkę niżej seriale typu "Komisarz Alex" czy "Kryminalni", czyli takie kryminalne produkcyjniaki telewizyjne dla wszystkich.

Przy okazji - co to znaczy "aktorstwo jak na lata 2004-2008 też dobre"? Że te lata były jakieś gorsze niż wcześniejsze/późniejsze? A może lepsze?
Czy muzyka we Kryminalnych jest bardzo dobra? Być może, ale poza głównym motywem nic innego nie kojarzę. Czy trzyma w napięciu? No właśnie niespecjalnie, bo widz często szybciej zna rozwiązanie niż nasi bohaterowie.

Reasumując - ujdzie. :) Da się obejrzeć, ale gdyby nie powstał, nic bym nie stracił.

To jest oczywiście moje prywatne zdanie i nie mam zamiaru kogoś na siłę do niego przekonywać. :)
Rozumiem oczywiście że skoro ktoś ma nick "BasiaBrodecka" to musi być w serialu zakochany, i to nieco zaburza percepcję :)

użytkownik usunięty
andre_

zgodzę się co do Pitbulla Gliny sama stawiam te seriale wyżej niż kryminalnych. Serio z tym prokuratorem toś walnął, bo to Kopia Kryminalnych nieudana zresztą.

Tak muzyka jest bdb. O aktorstwie chodziło mi o te lata teraz to nie ma tak dobrych aktorów.
Widz zna rozwiązanie? Nic dziwnego a jakie może być inne rozwiązanie w kryminalnych? Wiadomo że winowajaca zostanie złapany. O to w tym chodzi

ok

A czepiania się nicku nie skomentuję ;)

ocenił(a) serial na 5

Nie czepiam się nicka tylko stwierdzam fakt. ;) Przecież masz taki nick nie bez powodu :P
Widz zna rozwiązanie - nie chodzi o to że "winowajca zostanie złapany", a o to że widz wie kto tym winowajcą jest, szybciej niż ekipa z filmu. A to niedobrze dla tzw. akcji.

"Prokurator" to kopia "Kryminalnych" ???
A coś konkretnego na poparcie tej śmiałej tezy?

użytkownik usunięty
andre_

czepiasz się więc nie stwierdzasz faktu
widz wie kto jest tym winowajcą? Na pewno nie w pierwszych 4 sezonach. Poza tym czego oczekujesz od godzinnego serialu? Że przez połowe nic nie będzie wiadomo?

Proszę
tu głównym Bohaterem jest Zawada który prowadzi przez parę odcinków tajemnicę śmierci swojej żony
prokurator też chce poznać tajemnicę swojej rodziny.
Muzyka

więcej bym napisała ale musiałabym sobie przypomnieć prokuratora

użytkownik usunięty
mrowa93

jutro w TVN Fabuła 4 sezon Kryminalnych. A wtorek środa i czwartek tryptyk śląski

mrowa93

Mogliby przypomnieć.

mrowa93

W programie na fw jest wpisane że leci na tvn 7 a w podgladzie w tv nic nie jest napisane.

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

No i leci od pewnego czasu znów, ale tak samo jak wcześniej, czyli wybiórczo, kilka z jednej serii po kolei, potem nagle przeskok do innej - ot, taki zapychacz antenowy.
A najlepsze było to, że puścili odcinek w którym dziecko Zakościelnego zostało porwane, ale następnego odcinka gdzie sprawa została rozwiązana już nie dali, bo zaczęli inną serię.
Chciałbym poznać gościa który o tym decyduje - niezły oryginał musi z niego być :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones