PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Jednymi z najciekawszych odcinków są te nakręcone przez Patryka Vegę. "Miasteczko" to istny majstersztyk, akcja rodem z Pitbulla i, co ciekawe, rys psychologiczny Zawady, który w większości odcinków jest autoparodią bohaterów amerykańskich filmów sensacyjnych lat 80- tych. jego odcinki wnoszą jakąś głębię i sens do tego strasznie powierzchownego i sztucznego do bólu serialu.

ocenił(a) serial na 9
heatcliff_filmaniak

Zgadzam się, jestem w połowie 3 sezonu i "Miasteczko" to mój ulubiony odcinek. To uczucie bezsilności, ten klimat małomiasteczkowej mentalności, ta fabuła. Ahh coś pięknego. ;)

ocenił(a) serial na 4
Eagle_

Dokładnie:-) a poza tym, w dalszych odcinkach zobaczysz, że niektóre wydarzenia z tego odcinka będą mieć wpływ na dalsze losy Zawady.

ocenił(a) serial na 9
heatcliff_filmaniak

"Miasteczko" - ten odcinek jest genialny, zgadzam się i nie ma co polemizować. To że serial jest taki, tzn. nie ma jakichś rozbudowanych wątków osobistych uważam za atut, gdyby tak było byłby jak większość seriali kryminalnych. Cały scenariusz skupia się na zagadkach, to jest w tym super.

ocenił(a) serial na 8
heatcliff_filmaniak

mnie tez wkręcił ten odcinek i od tego momentu zacząłem ogladac serial

dobrybitj3

Mnie tez najlepszy odcinek drugiej serii swietna rola Bartosza Zukowskiego nie wiedzialem ze potrafi tak dobrze zagrac

użytkownik usunięty
heatcliff_filmaniak

nie przesadzałambym serial wcale nie jest sztuczny. Obejrzyj odcinki z Tryptykiem

ocenił(a) serial na 4

Oglądałem. Tryptyk Śląski to jedne z ciekawszych odcinków, chociaż nie zrobiły na mnie dużego wrażenia, może przy ponownym obejrzeniu inaczej odebrałbym cały serial.

użytkownik usunięty
heatcliff_filmaniak

rozumiem :)

Vega wtedy a Vega teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones