PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 364
oceny
6,8 10 1 40364
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Który sezon podobał się wam najbardziej?? Może jakieś poszczególne odcinki??

Ms_Marc

pierwszy. Obejżałem cały... później było już tylko gorzej. Drugi też był dobry

użytkownik usunięty
fifa114

ortografia dziecko!

Ms_Marc

pierwszy.drugi.trzeci. - to najlepsze sezony ;)

użytkownik usunięty
cold_wind

nie, bo 3 4 i 5 sezon w kolejności od najlepszego z tych 3 to

5
3
4

ocenił(a) serial na 8
Ms_Marc

Dobre odcinki to

Tryptyk super
Gra (jako całość) super
Skok bardzo dobry
Złodziej Tożsamości dobry
Pułapka super
Błękitny Pokój super
Jubiler dobry
Bagno dobry
Miasteczko bardzo dobry
Reporterzy super
Świadek bardzo dobry
Pokuta dobry
Dzieciaki bardzo dobry


Reszta - ok (poza paroma wyjątkami, np "mętna woda" ale chyba nie przygotowałem się wtedy jeśli chodzi o komfort :))

ostatni odcinek - ok, ale końcówka to porażka jak dla mnie. A dlaczego?? Bo za szybko się wszystko działo. Tu Marek był ranny, nagle był w szpitalu, potem Baśka coś do niego mówiła i nagle to otwarte zakończenie. Przepraszam ale nie wytrzymałem ;| szkoda

użytkownik usunięty
kelner84

haha twój nick jest genialny! Zwłaszcza że oglądałem teraz Gra 1 i 2 Kryminalnych i tam był Kelner ;D A co do wypowiedzi zgadzam się a co do Mętna woda mnie się podobał

użytkownik usunięty
Ms_Marc

5 sezon a szczególne odcinki to:

Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga
Dyptyk Gdański w Potrzasku
Gra część 1 i 2
Diamenty Cichego
Świadek
Amnezja
Ślub
Stary Znajomy
Obietnica
Przez Szybę
Mętna Woda
Egzamin

3 sezon też bardzo lubię szczególnie odcinki

Na Śpiocha
Wpływ Merkurego i Marsa
Hip Hop
Powrót
Dziewczyna z Bagażnika
Temat z Norwida

i lubię odcinek Klub z 1 sezonu

Ms_Marc

1,2,3,4 od 5 serial leciał w dół dobry był odcinek z porwaniem syna Marka Brodeckiego a potem jak przyszli ci z CBŚ to już były słabe odcinki.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Nie zgodzę się co do 5 sezonu. Ten sezon był najlepszy. Najbardziej kryminalny :) wątki życiowe jak w sezonach 6-8 nie niszczył klimatu. Zdecydowanie 5 sezon jest najlepszy. Ostatnio leciał w TVN Fabuła oglądałam i klimat dalej czuć mimo że już go tyle razy oglądałam

Jakie były odcinki w piątej serii bo zapomniałem przykład.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Odcinek
53 Diamenty Cichego
54 Bez Pamięci (lub Amnezja)
55 Gra część 1
56 Gra część 2 Świetna rola Magdy wreszcie była taka Basia jaka być powinna :)
57 Świadek powrót. Świetny powrót Marty i Pawła
58 Egzamin <3
59 Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga
60 Dyptyk Gdański w Potrzasku genialny genialny, świetna rola Macieja no i Basi :)
61 Obietnica
62 Przez Szybę ten tekst Rysia do Basi "a może ty go trochę lubisz" albo rozmowa Basi z Martą
63 Mętna Woda
64 Stary znajomy Hiszpan super
no i 65 kulminacyjny finał Ślub smutny, wzruszający klimatyczny, i trzymający w napięciu

Już sprawdziłem na wikipedii :

Stary znajomy -6/10
Obietnica 6/10
Przez szybę 7/10 -z Łazuką
Ale reszta słaba jak dla mnie
4 sezon był dobry np jak Zawada do więzienia poszedł albo z grabarzem świetny odcinek taki inny od pozostałych ,Czat był dobry .

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Nie rozumiem twojego narzekania na 5 sezon. To był zasadniczo najbardziej brutalny, krwawy sezon. Pamiętam właśnie że po końcówce 4 sezonu to czekałam na ten sezon z niecierpliwością. I jak się zajebiście zaczął z mocnym rozpędem, tak emocjonująco się zakończył. Był to sezon gdzie było najwięcej wątków Kryminalnych. Nawet sceny poza pracą, czyli uczuciowe sceny bohaterów nie niszczyły klimatu. Ja jednak nie rozumiem fenomenu Tryptyku. Dobre odcinki ale np. pierwszy bardzo mnie nudzi, drugi jest lepiej ale zasadniczo dłuży się niemiłosiernie. Finał genialny. Tak odcinek z Zawadą w więzieniu był najlepszym prawie najlepszym, odcinkiem 4 sezonu. Czat i modelki też dobre odcinki. Potem jest gorzej, ale ostatnie 3 odcinki 4 sezonu miazga. Zdecydowanie to Apteka bierze górę. Bo dzięki temu odcinkowi, wiedziałam że sezon 5 będzie jeszcze lepszy i tak też było.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

a odcinek Gra część 1 i Gra część 2 fenomenik w ogóle. No ale moim zdaniem Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga i Dyptyk Gdański w Potrzasku to są najlepsze odcinki w całym serialu. No i finał 5 sezonu zbierało się szczękę z podłogi.

Z Pawełkiem były dobre odcinki tzn 13i 26 jak postrzelił Adama na klatce schodowej tylko nie rozumiem dlaczego Marek i Basia nie weszli z Adamem do klatki schodowej .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
friendsfan1

No 4 sezon był dobry ale 3 też mi się podobał w 4 najlepsze były odcinki o grabarzu i jak Adam był w więzieniu.

użytkownik usunięty
friendsfan1

Moim zdaniem 5 sezon. Najbardziej brutalny sezon i dużo przeklinania. Ogólnie klimat i ta muzyka I zapatrzenie to cudny utwór.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

No przecież on nie potrzebował niańki. Poza tym był uparty, to samo w 5 sezonie też nie chciał ochrony i skończyło się to tragicznie. Moim zdaniem sezon 5 jest świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones