PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Czy może mi ktoś opowiedzieć pokrótce historię Marka i Patrycji, dlaczego ona wyjechała do stanów etc. ?

użytkownik usunięty
Edzia129_filmweb

była młoda miała plany chciała się uczyć. Po prostu nie była gotowa by zostać matką no i wyjechała.

no ale jak wróciła i on jej wybaczył, też nie byli szczęśliwi. Ona go nie szanowała kazała zrezygnować mu z jego pracy, którą kochał, Wydaje mi się że ona czuła pewną nad nim przewagę i to wykorzystywała, myślę że go nie kochała.

użytkownik usunięty
Edzia129_filmweb

On jej nie wybaczył, sam zaznaczył że spróbuje dla Krzysia, i faktycznie myślał że się wszystko ułoży. Ale jak zauważyła Basia w odcinku powrót, "jeśli się kogoś kocha to nie można zmuszać go by dokonywał takich wyborów" "jak może być szczęśliwa i patrzeć jak się męczysz" Patrycja miała przewagę nad Markiem i tą przewagą był Krzyś, Marek też miał tylko większą. Ale w końcu pozwolił Patrycji wyjechać z Krzysiem w odcinku Amnezja bo Marek stwierdził że Krzyś nie jest z nim bezpieczny. I wtedy też rozstał się definitywnie z Patrycją.

A z Krzysiem miał kontakt ?

użytkownik usunięty
Edzia129_filmweb

tak po Maltańskich odcinkach Basia mówi że Marek rozmawia z Krzysiem przez Skypa xd. Ponoć też Krzyś bo są zdjęcia z planu miał się pojawić w ostatnim odcinku 8 sezonu zanim ogłoszono że Kryminalni się skończą, i zrezygnowano z owej wersji. Basia była też w ciąży z Markiem w alternatywnym zakończeniu.

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Po maturze nadrabiam braki .

użytkownik usunięty
Edzia129_filmweb

spoko :) nie ma sprawy wcale nie są wyczerpujące :) o Kryminalnych wiem wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones